מידע ועדכונים בנושא הקורונה

שיעורי גינון לגמלאיות ולגמלאים ללא עלות בפארק 

שיעורי גינון

גמלאיות וגמלאי העיר היקרים,

אתם מוזמנים להצטרף לשיעורי גינון שיועברו על-ידי מדריכה בכירה, בפארק העירוני.

השיעורים יתקיימו בכל יום שני החל מתאריך 6.7.20, בין השעות 07:00 עד 09:00 בבוקר.

השיעורים יינתנו ללא תשלום אך יש להירשם אליהם מראש, אצל מירה ממינהלת פארק כפר-סבא, בטלפון 09-7636600.

נשמח לראותכם!

פותחים את הפארק העירוני ואת מתקני הכושר במרחב הציבורי בכפר סבא

(11.05.20)

עיריית כפר סבא פותחת החל ממחר, יום שלישי 12.05, את הפארק העירוני לרווחת כל תושבות ותושבי העיר.

עבור ציבור האזרחים הוותיקים, שעבורם נפתח לאחרונה הפארק בשעות ייעודיות, יתוחם החל ממחר, יום שלישי 12.05, אזור בחלק א' של הפארק, בייעוד לשהיית אזרחים ותיקים בימים ב', ג', ו-ד', בין השעות 07:00-10:00 בבוקר ובין השעות 17:00-19:00 בערב. 
*מומלץ להגיע לאזור זה דרך שער הגליל או שער האצטדיון.

פארק כפר סבא

פתיחת הפארק, שהיה סגור בשבועות האחרונים, עקב הנחיות הממשלה, מתאפשרת החל ממחר בעקבות החלטת הממשלה מיום ראשון בערב השבוע.

הפארק העירוני יהיה פתוח מהשעה 05:30 בבוקר ועד השעה 23:00 לכלל הציבור.

יש לציין, כי בהתאם להנחיות הממשלה, יותר גם השימוש במתקני כושר במרחב הציבורי, תחת הגבלות שיפורסמו בכל מתחם מתקני כושר, וניתן יהיה לשהות גם בגינות הציבוריות.

חשוב להדגיש, כי בהתאם להנחיות הממשלה, חל עדיין איסור על שימוש במתקני משחק בגני השעשועים הציבוריים, ואנו קוראים לתושבים להמשיך ולשמור על הנחיות הממשלה.

ביחד גם עכשיו – מידע חשוב לניצולי שואה

ביחד גם עכשיו

(16.04.20)

מרכז המידע הלאומי לניצולי שואה זמין עבורכם גם בימים אלו. 

טלפון מוקד בקשות לסיוע ומיצוי זכויות: 5105*

לאתר הרשות לזכויות ניצולי השואה לחצו כאן »

סמל עיריית כפר סבא וסמל סופר פארם G

מיזם חדש משותף לעיריית כפר סבא ולסופר פארם כפר סבא (מתחם G): משלוח תרופות לאזרחים ותיקים

(01.04.20)

עיריית כפר סבא יוצאת למיזם חדש בשיתוף סופר פארם סניף כפר סבא במתחם G: משלוח תרופות לתושבי העיר המבוגרים חברי קופת חולים כללית.

כבר כעת פועלת עיריית כפר סבא במישורים רבים על מנת לסייע לתושבות ולתושבי העיר הוותיקים, בין היתר על ידי משלוח ארוחות חמות, סלי מזון והבאת תרופות לבתי תושבים המתקשים או אינם יכולים לצאת מביתם ונזקקים לסיוע.

במסגרת המיזם החדש, שיחל מחר (יום ה'), יגיעו מתנדבים שיקבלו ייפוי כוח מהעירייה לסניף הסופר פארם שבמתחם G כפר סבא, כשהם מצוידים ברשימות מסודרות, ובהם פירוט של התרופות אותם עליהם לאסוף בהתאם לתושבים הנזקקים לעזרה.

ראש העיר, רפי סער: "אנו עומדים בפני תקופה לא פשוטה, שתימשך עוד זמן מה, ואנו מתגייסים ופועלים בכל המישורים, על מנת לסייע לכל תושבת ותושב ולהעניק שירות מיטבי בכל תחום. בעזרת המיזם החדש, נוכל לסייע באספקת תרופות סדירות לתושבי העיר המבוגרים. חשוב להדגיש כי אנו עומדים לשירות כל תושבות ותושבי כפר סבא בכל נושא, ואני מודה לכל מערך המתנדבים הנרחב, הפועל לילות כימים יחד איתנו. אני גאה לעמוד בראש עיר שערכי הנתינה והעזרה לזולת הם חלק מהד.נ.א שלה ורוח ההתנדבות שורה בה".

חשוב להדגיש, כי המתנדבים יצוידו לצורך המשימה באישורים מיוחדים לאיסוף ולנשיאת תרופות, כאשר הנושא ירוכז על ידי העירייה, ואיסופי התרופות מהסניף יתבצעו בכניסה נפרדת בשעות הבוקר ובשעות הצהריים.

תושבים המעוניינים בשירות יכולים לפנות למספר טלפון 9925 *, שלוחה 2, בימים א'-ה', בין השעות 09:00-16:00.
* השירות לא כולל תרופות בקירור.

חשוב לציין עוד, כי בתי מרקחת נוספים בעיר מבצעים שירותי משלוחים לבתי תושבים, ביניהם:

  • בית מרקחת כנרת ברחוב ויצמן 119, בטלפון: 09-7673228, ובאתר www.truepharm.store
  • בית מרקחת שוגר דוד (גלעד) ברחוב ויצמן 34, בטלפון: 09-7659642.
  • בית מרקחת פארמה שיא ברחוב עמק החולה 5, בטלפון: 077-4107286.
  • סניף רשת סופר פארם ברחוב ויצמן 63, בטלפון: 077-8881480.
  • סניף רשת סופר פארם ברחוב רפפורט 3, בטלפון: 077-8882050.

כמו כן, בתי מרקחת רבים, מלבד אלה של קופות החולים, מכבדים מרשמים של קופות החולים וניתן למצוא את המידע המלא באתר העירייה או באתר זה במדור 'קהילה'

להציג עוד

שאלון סיוע באיתור אזרחיות ואזרחים וותיקים

בעיר כפר סבא חיים עשרות אלפי תושבים מעל גיל 65. אנו בעיריית כפר סבא רוצים להגיע לכל אחת ואחד מהם ודואגים שיקבל סיוע בתקופה מורכבת זו, ככל ונדרש לכך. אנא עזרו לנו להפיץ שאלון זה לבני משפחה, חברים, מכרים, שכנים על מנת שנוודא שאיש לא נשכח ולא נשאר לבד! למילוי השאלון לחצו כאן

כפר סבאים דואגים לכפר סבאים,
שלכם באהבה,
עיריית כפר סבא

להציג עוד

"והדרת פני זקן": המרכולים בכפר-סבא יתנו עדיפות בשעות הבוקר לתושבות ולתושבים הוותיקים

(27.03.20)

עיריית כפר-סבא, באמצעות מחלקת רישוי עסקים באגף הנדסה ובעזרתם של מרכולי העיר, לרבות הרשתות הגדולות, מייחדים זמני קנייה מובדלים עבור תושבות ותושבי העיר מעל גיל 60. בפנייה של מחלקת רישוי עסקים באגף ההנדסה של עיריית כפר-סבא, נשאלו המרכולים ורשתות המזון הגדולות, אם יואילו להצטרף ליוזמה ייחודית לאור התפרצות נגיף הקורונה. היוזמה תאפשר עדיפות לאזרחים שעברו את גיל 60 בעת רכישת מוצרי מזון, כך שבריאותם תישמר בצורה מקסימלית, בהתאם למצב החדש.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא עומדת לצד כל תושביה ופועלת על מנת לסייע להם בתקופה לא פשוטה זו בכל דרך. על מנת לשמור על בריאות אוכלוסיית הוותיקים בעיר, הנמצאת בקבוצת סיכון להידבקות בנגיף הקורונה, החלטנו לייחד עבורם זמן קניות, בכדי לאפשר להם להצטייד תוך שמירה על בריאותם ואני מודה לכל המרכולים שהצטרפו ליוזמה המבורכת, בראשות אברהם (ממה) שיינפיין".

עדיפות במרכולים לותיקים

משמעות ההסדר היא, כי בשעות המפורסמות, יוכלו להיכנס למרכולים רק האזרחים הוותיקים, ובכפוף להצגת תעודה מזהה.
בתי עסק המעוניינים להצטרף ליוזמה, יכולים לעדכן את אגף רישוי עסקים. כמו כן, יש לזכור כי הכניסה למרכולים היא בהתאם להנחיות משרד הבריאות, כמפורט באתר משרד הבריאות.

רשימת המרכולים:
מיני מיני מרקט, שופרסל, סופר כוכב השרון, סופר בן, שוק העיר, סופר הראל, דוברת יוסף, מיני מרקט אהרון, סופר דליקטס, מרדכי, מגה בעיר,  קרל ברג, יינות ביתן, קשת טעמים, מגה בעיר, רמי לוי, שופרסל אקספרס, שאולי מרקט.

ראש מינהלת הגמלאים וחבר מועצת העיר, אברהם (ממה) שיינפיין: "אני מודה לראש העיר רפי סער, ולמנכ"ל העירייה איתי צחר, שנענו לבקשתי ופנייתי האישית, לפעול בימים טרופים אלה למען האוכלוסיה המבוגרת בעיר, המונה כ-30 אחוז מתושבי העיר כפר סבא ומאחל בריאות שלמה לכולם. חזקו ואימצו".

להציג עוד

מידע לגמלאים:

דילוג לתוכן