מידע ועדכונים בנושא הקורונה

29.10.20: חוזרים ללימודים באחריות

הורים יקרים, להלן הסבר על החזרה ללימודים ביום ראשון, לכיתות א'-ד'

לצפייה והורדת המסמך בקובץ PDF לחצו כאן

27.10.20: חוזרים ללימודים – עיריית כפר סבא תפעיל מתווה של 5 ימי לימודים לכיתות א'-ד'

ראש העיר, רפי סער: "החלטנו על הרחבת מתווה הלימודים מתוך הבנת החשיבות הרבה של חזרת הילדים למסגרות"

עיריית כפר סבא תפעיל מתווה לימודים מורחב של 5 ימי לימודים לתלמידות ותלמידי כיתות א'-ד'. 

בעקבות החלטת הממשלה וקבינט הקורונה, באשר לחזרתם של תלמידות ותלמידי כיתות א'-ב' למסגרות הלימודים לפי מתווה של 3 ימים בשבוע, החליטה עיריית כפר סבא להרחיב את המתווה הקיים – ובהתאם להנחיית ראש העיר רפי סער, יחזרו ביום ראשון הקרוב תלמידי שכבות א'-ד' ללימודים בבתי הספר היסודיים על פי מתווה לימודים בן 5 ימים.

אגף החינוך נערך לחזרה ללימודים מבעוד מועד, הנחה את צוות החינוך להיבדק לקורונה, איתר מבנים נוספים בעיר בהם ניתן ללמוד, גייס כוח אדם נוסף ועוד.

בשורת מתווה הלימודים המורחב הועברה על ידי ראש העיר למנכ"ל משרד החינוך הבוקר (שלישי 27.10), במסגרת ביקורו במוסדות חינוך בעיר.

ראש העיר, רפי סער: "אני מברך על החלטת הממשלה להחזרתם ללימודים של התלמידים, אך מתווה של שלושה ימי לימודים לא נותן מענה מלא לא לתלמידים ולא להורים. לכן, החלטנו להרחיב את המתווה ולאפשר מסגרת לימודים בטוחה, בהתאם להנחיות התו הסגול, במשך 5 ימים לתלמידות ותלמידי כיתות א'-ד' וזאת מתוך הבנת החשיבות הרבה של חזרת הילדים למסגרות החינוכיות. ההיערכות העירונית המוקדמת תאפשר זאת, ואנו כבר נערכים לחזרתם ללימודים גם של תלמידות ותלמידי השכבות הגבוהות יותר, תוך שימוש במרחבים פתוחים ועירוניים".

במסגרת ההיערכות העירונית לחזרה ללימודים, קיימה העירייה מפגש מקדים עם כלל מנהלות ומנהלי בתי הספר היסודיים, בהשתתפות מנהל אגף החינוך העירוני, ד"ר אורי ארבל, מנהלת המחלקה לחינוך יסודי, אורית ליבוביץ ומפקחות משרד החינוך.

מתווה הלימודים העירוני המורחב יכלול שימוש במרחבים פתוחים ובמבנים עירוניים, על מנת לקיים שגרת לימודים מורחבת ובטוחה, וזאת בין היתר באמצעות גיוס אנשי מקצוע ותומכי הוראה. יש לציין, כי הבוקר הגיע מנכ"ל משרד החינוך, עמית אדרי, לסיור במוסדות חינוך בעיר, כאשר בין היתר ביקר בבית הספר סאלד של החינוך המיוחד ובגנים סלעית וארבל. כאמור, במסגרת ביקורו, עדכן אותו ראש העיר בהחלטת העירייה בדבר הרחבת מתווה הלימודים לכיתות א'-ד'.

20.10.20: רפי סער: "גני הילדים בכפר-סבא יפעלו במתכונת של חמישה ימים בשבוע"

עיריית כפר-סבא החליטה היום, שני, 19.10, לפעול על פי מתווה לימודים בין חמישה ימים בלבד, כדי לפתור את בעיית תחלופת כוח האדם. יום הלימודים השישי יתקיים מרחוק.

רפי סער, ראש העיר, הנחה את אגף החינוך לפעול על פי מתווה זה, בהתאם ליוזמת פורום ה-15, אשר יצאה לדרך היום.

אתמול, ראשון, נפתחו בכפר-סבא 186 גני ילדים, לאחר שהתקבלה בממשלה החלטה על הקלות בסגר ופתיחת מערכת החינוך לגיל הרך. לאחר עבודה מאומצת של אגף החינוך אל תוך הלילה, שדרשה מציאת פתרונות לגנים בהם אנשי צוות המתגוררים בערים אדומות ואשר הגעתם למקום העבודה נאסרה על פי הנחיות הממשלה, הצליח אגף החינוך לפתוח את שעריהם של כל הגנים, בלא יוצאים מן הכלל.

בשל בעיית כוח האדם, תחלופת הסייעות והגדלת הסיכון להדבקה, נעשתה באגף החינוך חשיבה מחודשת והוחלט על יצירת מתווה לימודים חדש במטרה לצמצם הדבקה, הכולל לימודים במשך חמישה ימים בלבד – ראשון עד חמישי. בימי שישי, יתקיימו לימודים מרחוק. כך צפויה הטבה בבעיית מחסור כוח האדם וצמצום התחלופה המוגברת, מה שיוביל להקטנת סיכויי ההדבקה.

ראש העיר, רפי סער: "כולנו נמצאים בתקופה מורכבת ומאתגרת ואנו קשובים כל העת להורים, שמציפים בפנינו חששות. החלטנו לצמצם את ימי הלימודים בגנים ולקיים חמישה ימי לימודים בלבד, כדי לתת מענה מיטבי לסיטואציה המורכבת שלפתחנו. אני מקווה כי ההורים ימשיכו לנהוג בסבלנות נוכח התקופה המורכבת והאתגרים שהיא מביאה, כאשר העירייה מעניקה את מלוא החשיבות לבריאות כלל ילדות וילדי העיר. אני מבקש להודות לצוות אגף החינוך העירוני ולצוותים המקצועיים בגנים, שעושים את המקסימום בשעה לא פשוטה זו – כדי להמשיך ולהעניק לכל ילדות וילדי כפר-סבא, את החינוך הטוב ביותר."

פורום ה-15, הכולל את הערים הגדולות בישראל, הודיעו כי גני הילדים בגילאי 3 עד 6, יפעלו במודל המצמצם תחלואה בגני הילדים, במודל של 5 ימי לימודים פיזיים בגן, ויום למידה מרחוק. הפורום קרא למשרד החינוך להצטרף למודל. 

18.10.20: עדכון חשוב להורים לקראת פתיחת גני הילדים, המעונות והצהרונים היום

הורים יקרים,
אנו שמחים לבשר לכם, כי לאחר עבודה מאומצת לתוך הלילה, כלל גני הילדים בעיר – 186 במספר, ייפתחו הבוקר, יום א' 18.10.2020.
במהלך כל סוף השבוע, בין היתר כל ליל מוצאי שבת ועד שעה זו, עבדו צוותי אגף החינוך כחלק מההיערכות העירונית לפתיחת כלל גני הילדים והצהרונים, ובמטרה למצוא פתרונות לגנים בהם אנשי/נשות צוות המתגוררים בערים/אזורים אדומים ואשר הגעתם למקום העבודה נאסרה על פי הנחיות הממשלה שהתקבלו במהלך ליל מוצאי שבת.

אנו שמחים לבשר לכם, כי כלל גני הילדים והצהרונים בעיר, ייפתחו הבוקר, לאחר שנמצאו פתרונות לכלל הגנים והצהרונים.
📌 חשוב שתדעו: כל הגנים נערכו לחזרה לפעילות.
אנו מאחלים הצלחה וחזרה בריאה לגנים לכל הילדות והילדים וצוותי החינוך וההוראה.
שלכם,
עיריית כפר סבא

18.10.20: שאלות ותשובות בנוגע לפתיחת גני הילדים

1. מי חוזר ללימודים ביום ראשון?

החזרה ביום ראשון היא רק של ילדי הגנים. ילדי הגנים יצטרפו אל ילדי החינוך המיוחד, ילדים ונוער בסיכון וכן לתלמידי הפנימיות שלימודיהם הוחרגו על ידי הממשלה בתקנות שנקבעו עוד טרם הסגר.

2. האם כל הגנים חוזרים ללימודים ביום ראשון?
ככלל, כל ילדי הגנים חוזרים ביום ראשון הקרוב, ה- 18.10. במקרים בהם רשויות לא תהיינה ערוכות, הילדים יוכלו לחזור ביום שני ה- 19.10 .

3. באילו ימים יתקיימו הלימודים
הלימודים יתקיימו בימים ראשון-שישי (6 ימים בשבוע). בגני הילדים שלומדים 5 ימים כבשגרה ימשיכו באותה מתכונת.

4. האם הלימודים יתקיימו גם בחטיבות הצעירות המצויות בשטח בית הספר?
הלימודים במסגרות אלו יתקיימו אך ורק בגני הילדים.

5. מה קורה עם גנים באזורים מוגבלים?
על פי הדין הגנים באזורים מוגבלים יפתחו ללימודים. ילדים בחינוך המיוחד ונוער בסיכון ימשיכו ללמוד כרגיל (יוכלו לצאת ולהיכנס באזורים מוגבלים).

6. באיזו מתכונת ילמדו הילדים?
הלמידה תהיה בכיתה האורגנית, בקבוצות מלאות עד 35 ילדים עם צוותי חינוך קבועים.

7. האם הילדים בגן חייבים לעטות מסיכה?
לא.

8. האם הילד חייב להגיע עם הצהרת בריאות?
כן. מדי יום על הילד להגיע עם הצהרת בריאות ולהצהיר שאין לו תסמינים של תחלואה.

9. האם צוותי החינוך בגן חייבים לעטות מסיכה?
כן, לאורך כל שעות היום. בתוך הגן ובחצר החיצונית.

10. האם גננת תחויב לעטות מסיכה בזמן המפגש עם הילדים בגן?
על פי ההנחיות של משרד הבריאות, עטיית המסיכה על ידי הגננת והסייעת תהיה לכל אורך יום הפעילות בגן.

11. האם הורים יוכלו להיכנס אל הגן?
בשבעת הימים הראשונים לחזרה, הורה יוכל ללוות את ילדו לגן. במסגרת זו, ניתן לאפשר להורה לשהות עם ילדו בתוך כיתת הגן למשך 10 דק', כאשר מובהר שלא תתאפשר שהייה של יותר מהורה אחד בכיתת הגן בו זמנית. הורה עם סימני תחלואה לא יוכל לבוא בשטח הגן.

12. האם יהיו לילדים ימי הסתגלות בגן?
כן על פי התקנות יהיו 7 ימי הסתגלות, וככל שהגננת תרגיש כי לילדים מסוימים נדרשים ימי הסתגלות נוספים, הרי שלא מניעה, וככלל ללא ליווי הורים.

13. כמה אנשי צוות חינוך יוכלו ללמד בגן?
צוות הגן ימשיך לעבוד קבוע בגן כבשגרה (גננת/גנן, סייעת, בת שירות לאומי וכו')

14. בכמה גנים תלמד גננת משלימה או סייעת משלימה?
אלו תוכלנה לעבוד ב-3 גנים לכל היותר, במלוא היקף משרתן.

15. האם תתאפשר כניסה של מפעילים חיצוניים אל הגן?
לא תותר פעילות של מפעיל חיצוני.

16. האם יופעלו צהרוני ניצנים ומיל"ת בגנים?
המסגרות הללו תמשכנה לפעול כבשגרה 5 ימים בשבוע, בימים א-ה.

17. באיזו מתכונת תתקיים הלמידה בצהרונים?
במקרים בהם הילדים שוהים באותו גן וממשיכים יחד לצהרון, הלמידה תמשיך להתקיים בכיתה האורגנית (בקבוצה של עד 35 ילדים). במקרים בהם יגיעו הילדים מ- 3 גנים שונים (לכל היותר), הלמידה תתקיים בקבוצה של עד 28 ילדים.

18. האם תותר כניסת מפעילים חיצוניים לצהרונים?
לא תותר פעילות של מפעיל חיצוני.

19. מה יעשו גננות וסייעות שיש להן ילדים קטנים בבית והן מחויבות לחזור לעבודה?
המשרד יעמיד לרשותן מסגרות של מרכזי יום חינוכיים (שמרטפיות) כפי שהוא העמיד לרשות ילדי עובדי ההוראה של החינוך המיוחד.

20. מה קורה עם יתר שכבות הגיל כיתות א'-י"ב?
משרד הבריאות וממשלת ישראל החליטו על חזרה הדרגתית של הלימודים, ובשלב הראשון היא כוללת את גני הילדים בלבד. אשר לחזרת כיתות א'-י"ב, המשרד יפרסם הודעה מסודרת בהתאם להחלטות שתתקבלנה על ידי משרד הבריאות וממשלת ישראל. בשלב זה הלמידה בשכבות גיל אלו תמשיך להתבצע במתכונת של למידה מרחוק.

16.10.20: הודעה להורים לקראת החזרה ללימודים

הורים יקרים,

כולנו מתרגשים ומתארגנים לקראת החזרה ללימודים ביום ראשון הקרוב, 18.10.2020, ומצפים כבר לפגוש את ילדיכם.

לקראת פתיחת גני הילדים, המעונות והצהרונים, חשוב לנו לעדכן אתכם בדבר מספר פעולות שננקטו ובאופן הפעלת מערכת החינוך, בהתאם להנחיות הממשלה:

✔ אגף החינוך והחברה לתרבות הפנאי נערכים לפתיחת מסגרות החינוך עד גיל 6.
✔ כלל גני הילדים ייפתחו ביום ראשון ויפעלו בקבוצות אורגניות, ללא קפסולות, כאשר הצוותים חולקו בהתאם למתווה הפעילות.
✔ מעונות היום מרשת "ילדות בכפר" ייפתחו ביום שני 19.10.2020. הודעה מפורטת על כך תצא בהמשך ואנו נעדכנכם בהקדם.
✔ הצהרונים בגנים חוזרים לעבודה רגילה.
✔ לא יתקיימו חוגים עד להודעה חדשה.
עדכון לגבי ילדי החינוך המיוחד המשולבים בגנים רגילים יום בשבוע – התקבלה כעת הנחיית משרד החינוך, המאפשרת שילובם יום בשבוע בגן רגיל. צהרוני החינוך המיוחד יפתחו כרגיל.
✔ כלל הצוותים החינוכיים הונחו לעבור בדיקות קורונה, שביצוען החל כבר היום וימשיך גם מחר, תוך היערכות מיוחדת של קופות החולים ופיקוד העורף.
✔ הסייעות הגיעו במהלך השבוע ודאגו לנקיון הגנים כולל הגנים בהם התנהלו שמרטפיות לילדי הצוותים הרפואיים.
בנוסף קיבלו כלל הגנים בעיר תקציב מיוחד לרכישת חומרי ניקוי.
✔ במסגרת בקשה של ועד ההורים הארצי, נבחנה הבקשה של קיצור שבוע הלימודים ל-5 ימים, מתוך כוונה שלא להחליף את הצוות במהלך השבוע. הבקשה נבחנה, אולם בשל המורכבות של שבוע העבודה בקרב הגננות ומכיון שהיום הפנוי שלהן הוא באמצע השבוע, לא ניתן לבצע את השינוי.
✔ מפקחות משרד החינוך ומחלקת גני ילדים בקשר עם הגננות.

לתשומת לבכם: ככל שיהיו היעדרויות של גננות ו/או סייעות, שישפיעו על פעילות הגנים, נעדכן אתכם במוצאי שבת ובראשון בבוקר, באתר העירייה ובפייסבוק העירוני.

אנו נמצאים כאן עבורכם ובשבילכם והנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה, וזמינים למענה טלפוני בשעות הבוקר.

בברכת חזרה בטוחה ובריאות לכולם,
עיריית כפר סבא

עדכונים על מאומתים לנגיף הקורונה במוסדות החינוך בעיר

24.10.20: עדכוני קורונה ליום שבת

ביום שבת 24.10.2020, דווחנו כי איש\אשת צוות בבית הספר אורט שמיר נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. איש\אשת הצוות שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום שני 19.10.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם האיש\אשת צוות, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (19.10.2020).

בנוסף, ביום שישי 23.10.2020, דווחנו כי ילד\ה בגן מנדולינה נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. הילד\ה שהה\תה לאחרונה בגן ביום רביעי 21.10.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד\ה, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (21.10.2020).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לילד\ה ולאיש\אשת הצוות.

אגף החינוך העירוני

22.10.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

היום, חמישי 22.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בתיכון הרצוג בכיתה י'3 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה.

התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בתיכון ביום שלישי 22.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד. עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

18.10.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

ביום ראשון 18.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר רמז בכיתה ד'1 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה.

התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.9.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

16.10.20: עדכוני קורונה ליום שישי

ביום שישי 16.10.2020, דווחנו כי איש\אשת צוות בגן מירון נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. איש\אשת הצוות שהה\תה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.9.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות. אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

15.10.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

ביום חמישי 15.10.2020, דווחנו כי אחד מבאי\באות גן חופית נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה ושהה\תה לאחרונה בגן ביום שלישי 08.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

בנוסף, היום, חמישי 15.10.2020, דווחנו כי איש\אשת צוות בגן שרון נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. איש\אשת הצוות שהה\תה לאחרונה בגן ביום חמישי 24.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

13.10.20: עדכוני קורונה ליום שלישי

ביום שלישי 13.10.2020, דווחנו כי איש\אשת צוות בגן אמנון ותמר נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. איש\אשת הצוות שהה\תה לאחרונה בגן ביום שלישי 15.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

בנוסף, אתמול, שני 12.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בחטיבת אילן רמון (אונים) בכיתה ט'7 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה.

התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בחטיבה ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד. עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

11.10.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

ביום ראשון 11.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר שז"ר בכיתה ט'6 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 18.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

ביום ראשון 11.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר חב"ד בכיתה ה'1 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

ביום שבת 10.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר סורקיס בכיתה ד'3 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 17.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד. לתשומת לבכם, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

08.10.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

ביום חמישי 08.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר שילה בכיתה ב'1 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

ביום חמישי 08.10.2020, דווחנו כי תלמיד\ה בבית הספר שילה בכיתה ד'1 נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. התלמיד\ה שהה\תה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 10.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

ביום חמישי 08.10.2020, דווחנו כי אחד\ת מבאי\באות מרכז יום לקשיש של "עמותת סביון" ברחוב אז"ר 49, נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. המבקר\ת שהה\תה לאחרונה במועדון ביום ראשון 04.10.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת עמותת סביון את כל מי שבא במגע הדוק עם המבקר\ת, על חובת הבידוד הנדרשת.

על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (04.10.2020).

להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולם.
אגף החינוך והאגף לשירותים חברתיים קהילתיים

07.10.20: עדכוני קורונה ליום רביעי

ביום רביעי 07.10.2020, דווחנו כי איש\אשת צוות בבית הספר סאלד נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה. איש\אשת הצוות שהה\תה לאחרונה בבית הספר עם תלמידי כיתות יודפת, גלבוע, אדיר ודוכיפת ביום חמישי 01.10.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם איש\אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת. חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (01.10.2020).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

בנוסף, אתמול, שלישי 06.10.2020, דווחנו כי אחד מבאי\באות גן חופית נמצא\ה מאומת\ת לנגיף הקורונה ושהה\תה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

06.10.20: עדכוני קורונה ליום שלישי

ביום שבת 03.10.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר אוסישקין בכיתה ה’5 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 30.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (30.09.2020). לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

ביום  שישי 02.10.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר שמעון פרס בכיתה ג’3  נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידים.

אגף החינוך העירוני

05.10.20: עדכוני קורונה ליום שני

ביום שני 05.10.2020, דווחנו כי תלמידה בחטיבת אילן רמון בכיתה ט'3 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בחטיבה ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד. 

בנוסף, היום, שני 05.10.2020, דווחנו כי תלמיד בחטיבת שזר בכיתה ז’1 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בחטיבה ביום רביעי 30.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת החטיבה את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (30.09.2020).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמיד ולתלמידה.
אגף החינוך העירוני

04.10.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

ביום, ראשון 04.10.2020, דווחנו כי תלמידה נוספת מבית הספר הראל כיתה יא'1, שנסגר החל מתאריך 22.09.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף. כל מי שמחוייב בבידוד כבר הונחה לכך ב22.09.2020 ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקבלתם. להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
אגף החינוך העירוני

02-03.10.20: עדכוני קורונה לימים שישי-שבת

ביום שבת 03.10.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר אוסישקין בכיתה ה’5 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 30.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (30.09.2020). לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

ביום  שישי 02.10.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר שמעון פרס בכיתה ג’3  נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידים.

אגף החינוך העירוני

01.10.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

היום, חמישי 01.10.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר חב"ד בכיתה ז'1  נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, חמישי 1.10.2020, דווחנו כי אשת צוות בבית הספר רחל המשוררת נמצאה מאומתת לנגיף הקורונהאשת הצוות שהתה לאחרונה בבית הספר בכיתה ב'1 ביום שישי 25.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (25.09.2020).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולכם.

אגף החינוך העירוני

30.09.20: עדכוני קורונה ליום רביעי

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמיד בתיכון אורט שמיר בכיתה יא'3 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בתיכון ביום חמישי 24.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת התיכון את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (24.09.2020).
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר יצחק שדה בכיתה ה'3 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 11.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמיד בתיכון הרצוג בכיתה י’3 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בתיכון ביום שלישי 15.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר גולדה מאיר בכיתה ה'3 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר הראל בכיתה ח'2 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, רביעי 30.09.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר בר אילן בכיתה ד'1 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום ראשון 06.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

להזכירכם, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.
אגף החינוך העירוני

29.9.20: עדכוני קורונה ליום שני

היום, שלישי 29.09.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר הראל בכיתה ז'1 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 17.09.2020 ולא כפי שדווח תחילה. בשלב זה, בשל הזמן שחלף, לא נדרשת חובת בידוד עבור מי שבא עימה במגע.

היום, שלישי 29.09.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר הראל בכיתה יא'1 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 22.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת.

היום, שלישי 29.09.2020, דווחנו כי תלמיד בבית הספר לאה גולדברג בכיתה ב'1 נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, שלישי 29.09.2020, דווחנו כי אשת צוות נוספת מגן הכרם, שנסגר החל מתאריך 16.09.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף. כל מי שמחוייב בבידוד כבר הונחה לכך ב16.09.2020 ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקבלתם. חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולם.

אגף החינוך העירוני

28.9.20: עדכוני קורונה ליום שני

ביום שני 28.09.2020, דווחנו כי תלמידה בכיתה ה'3 בבית ספר גולדה מאיר נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 15.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

עם זאת, בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות טובה לכולכם.

בברכת שנה טובה,
אגף החינוך העירוני

27.9.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

להלן עדכוני קורונה בדבר מאומתים לנגיף במוסדות החינוך והקהילה בעיר, נכון ליום ראשון 27.09.2020:

היום, ראשון 27.09.2020, דווחנו כי אשת צוות בבית ספר סאלד נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. אשת הצוות שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 22.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת.

על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (19.09.2020).

היום, ראשון 27.09.2020, דווחנו כי אשת צוות מגן אנפה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. אשת הצוות שהתה לאחרונה בגן ביום שני, 21.09.2020. בשלב זה, מעדכנת מנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (21.09.2020).

היום, ראשון 27.09.2020, דווחנו כי ילדה נוספת מכיתה א'4 בבית הספר בר אילן, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי ה-16.09.2020, הכיתה נמצאת כבר בבידוד ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקבלתם.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות עם רופא\ת המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולם.

בברכת גמר חתימה טובה,
אגף החינוך העירוני

26.9.20: עדכוני קורונה ליום שבת

להלן עדכוני קורונה בדבר מאומתים לנגיף במוסדות החינוך והקהילה בעיר, נכון ליום שבת 26.09.2020:

היום, שבת 26.09.2020, דווחנו כי אשת צוות בית הספר בר אילן בכיתה א'2 נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. אשת הצוות שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 23.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת.

על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (23.09.2020). לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

הערב, שבת 26.9.2020, דווחנו כי תלמידה בבית הספר בר אילן, בכיתה א4, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.9.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

הערב, שבת 26.9.2020, דווחנה כי תלמידה בתיכון הרצוג בכיתה י'1 קפסולה b נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.9.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, שבת 26.9.2020, דווחנו כי ילדה נוספת מגן תפוז, שנסגר החל מתאריך 14.9.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. כל ילדות וילדי הגן וצוות הגן נמצאים בבידוד מאז סגירתו ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקיבלתם.

היום, שבת 26.9.2020,  דווחנו כי תלמיד בבית הספר דבורה עומר, כיתה ג'1 קפסולה 1, נמצא מאומת לנגיף הקורונה. כל תלמידי הקפסולה והצוות הרלוונטי נמצאים בבידוד החל מתאריך 16.9.2020, ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקיבלתם.

היום, שבת 26.9.2020, דווחנו כי תלמידה בכיתה ז'7 קפסולה א' בחטיבת אילן רמון, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי, 16.9.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצוין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, שבת 26.09.2020, דווחנו כי אשת צוות נוספת מגן הכרם, שנסגר החל מתאריך 19.09.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. כל הגן נמצאים כבר בבידוד מאז סגירתו ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקבלתם.

היום, שבת 26.09.2020, דווחנו כי תלמידה בכיתה ט' בחטיבת אלון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שני 14.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

לתשומת לבכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולם.

בברכת שנה טובה וגמר חתימה טובה,
אגף החינוך העירוני

25.9.20: עדכוני קורונה ליום שישי

היום, שישי 25.09.2020, דווחנו כי אשת צוות במעון ספיר נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. אשת הצוות שהתה לאחרונה במעון ספיר ביום רביעי 16.09.2020. בשל הזמן שעבר מאז התאריך המצויין, ולפי הנחיות משרד הבריאות, אין צורך בכניסה לבידוד.

היום, שישי 25.09.2020, דווחנו כי תלמיד בכיתה י'6 קפסולה B בבית ספר הרצוג, נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שני 21.09.2020. הנהלת בית הספר מעדכנת את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד על חובת הבידוד הנדרשת.

על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה- 21.09.2020.

הבוקר, שישי 25.09.2020, דווחנו כי ילד נוסף מגן הכרם, שנסגר החל מתאריך 19.09.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצא מאומת לנגיף. כל ילדות וילדי הגן וצוות הגן נמצאים כבר בבידוד מאז סגירתו ולכן אין צורך בשינוי ההנחיות שקבלתם.

הבוקר, שישי 25.09.2020, דווחנו כי אשת צוות בכיתה ג'2 בבית ספר בן גוריון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. אשת הצוות שהתה לאחרונה  בבית הספר ביום שני 21.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם אשת הצוות, על חובת הבידוד הנדרשת.

חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (21.09.2020).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד »

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.

בברכת שנה טובה,

אגף החינוך העירוני והחברה לתרבות הפנאי.

24.9.20: הודעת שר החינוך בדבר המשך פעילות חינוכית

שר החינוך יואב גלנט קבע כי הפעילות החינוכית של תלמידי החינוך המיוחד, כפרי הנוער, ילדים ונוער בסיכון תמשיך להתקיים כסדרה בתקופת הסגר. הנושא הוצג ואושר אמש בממשלה.

הודעה להורים על פעילות מערכת החינוך בזמן ההגבלות בחגים

הורים יקרים,
מדינת ישראל עומדת בפני סגר שני בשל העלייה בתחלואת הקורונה בישראל. לצערנו, משמעותה של החלטה זו כוללת בין היתר הנחיות והגבלות בנוגע לפעילות מוסדות החינוך בישראל, לרבות בעירנו. חשוב לנו שתדעו, שאנו עומדים בתקופה זו יחד אתכם ולצדכם, ונעשה ככל יכולתנו לתת מענה לכל אשר תזדקקו לו כדי לצלוח את התקופה בביטחון ובבריאות איתנה. במסגרת זו, ברצוננו לעדכנכם במספר פרטים חשובים: 

השבתת פעילות בשל סגר: החל מהיום, חמישי 17.9.20, נפסקה פעילות מערכת החינוך למשך שלושה שבועות. הלמידה תתקיים במתכונת לימודים מקוונים, זאת כאשר הלמידה בחינוך המיוחד תימשך כרגיל. חידוש הלימודים ייבחן על ידי הממשלה לאחר סוכות, בהערכת מצב מיוחדת שצפויה להיערך.

גני ילדים

על פי המתווה, מושבתת פעילות גני הילדים. חשוב לנו, דווקא בתקופה לא פשוטה זו, להיות בקשר עם הילדות והילדים, ובמסגרת זו כבר נערכנו לשמירת קשר רציף עם ילדות וילדי הגן, הן באמצעות שיחות טלפון, שיחות וידאו, סרטונים, ועוד. אנו ערים ומעניקים חשיבות רבה לקשר הרגשי בין הצוותים החינוכיים לילדות ולילדים, לרגשות העולים וצפים עקב השינויים, לפחדים ולחששות העלולים להתעורר. לשם כך, פועל השירות הפסיכולוגי החינוכי מול הצוותים – על מנת לתת מענה מיטבי לכל ילדה וילד ולסייע לכל מי שנזקק לסיוע.

במסגרת המתווה המסתמן, הגן יחולק למספר קבוצות של 4-6 ילדים, וכל גנן/נת יקיימו חמישה "מפגשים קבוצתיים" מרחוק ביום, בנוסף לשישה מפגשים אישיים שיתקיימו כל יום באותם אמצעים. על פי התוכנית, הגנן/נת יקיימו מפגש אישי עם ילד לפחות אחת לשבוע. כל זאת,
במשך שש שעות – כמו ביום עבודה רגיל.  

בתי ספר יסודיים

הלמידה בבתי הספר תתקיים על פי העקרונות הבאים:
* הלמידה תתקיים לפחות 5 ימים בשבוע.
* שעות הלימוד בכל גיל יכללו שילוב הכולל למידה סינכרונית וא-סינכרונית, שמירה על קשר, ושיח רגשי-חברתי בהתאמה לגיל.
* מחנכות ומחנכי הכיתות יעמדו בקשר עם תלמידות ותלמידי הכיתה בכל יום.
* הלמידה תנוהל על פי מערכת שעות, שתישלח לתלמידים ותכלול את סדר היום ואת תוכנית הלמידה.
* הלמידה תתקיים בגמישות וברגישות ותוך התאמתה לפי שכבות הגיל.

בתי ספר על יסודיים

הלמידה בבתי הספר תתקיים על פי העקרונות הבאים:

* הלמידה תתקיים לפחות 5 ימים בשבוע.
* הלימודים יכללו שילוב הכולל למידה סינכרונית וא-סינכרונית, שמירה על קשר, ושיח רגשי-חברתי בהתאמה לגיל.
* מחנכות ומחנכי הכיתות יעמדו בקשר עם תלמידות ותלמידי הכיתה בכל יום.
* הלמידה תנוהל על פי מערכת שעות, שתישלח לתלמידים ותכלול את סדר היום ואת תוכנית הלמידה.
* הלמידה תתקיים בגמישות וברגישות ותוך התאמתה לפי שכבות הגיל.
* כיתות מב"ר ילמדו החל מיום שלישי בבתי הספר, במערכת לימודים היברידית, בהתאם למערכת הבית ספרית.
* תלמידות ותלמידים בתו כניות לימוד ייחודיות, יקבלו את תו כנית הלימודים ממנהלות ומנהלי בתי הספר.

חינוך מיוחד

להלן מתווה הלימודים במוסדות ובכיתות החינוך המיוחד:
* בבית ספר סאלד ובבית ספר גוונים תתקיים למידה בימים ראשון עד שישי. בימים ראשון עד חמישי שעת סיום הלימודים המקסימלית היא 30:14.
* בכל כיתות החינוך המיוחד שבבתי הספר הרגילים תתקיים למידה שישה ימים בשבוע.
* בבתי הספר דבורה עומר, לאה גולדברג, ש"י עגנון, שילה וחב"ד ילמדו על פי מערכת שתישלח להורים על ידי מנהלות ומנהלי בתי הספר בהמשך.
* גני עיכוב התפתחות יעבדו כבשגרה.
* צהרוני גני עיכוב ההתפתחות לא יפעלו.
* גני התקשורת – גן ברק וגן דוכיפת – יעבדו שישה ימים. בימים ראשון עד חמישי תתקיים
* פעילות עד השעה 30:14 וביום שישי תתקיים פעילות כרגיל.
* גננים/ות בגנים רגילים יבנו תוכניות אישיות לילדי גנים בתקצוב אישי. הילדים יקבלו המענה במתי"א או בשלושה גנים ברחבי העיר. החלטה סופית על כך תימסר לכם בהמשך.
* באשר לסייעות רפואיות – נעדכן בהמשך.
* הסעות של החינוך המיוחד ממשיכות בהתאם למערכות השעות.
* תלמידי ל״ל, המשתמשים בקווי התלמידים או בתחבורה ציבורית – יש להיעזר
* באפליקציית מוביט או לחילופין מוזמנים לפנות ישירות למחלקת הסעות באגף החינוך במספר טלפון: 7649284-09 ,שלוחה 3.

השירות הפסיכולוגי

השירות הפסיכולוגי החינוכי ממשיך לעמוד לרשותכם גם בימי הסגר.
העומס הרגשי בתקופה זו הוא גדול , רגשות של חרדה, לחץ, חוסר אמון ואפילו כעס מציפים אותנו ואת ילדינו, אך התקופה הזו מאפשרת גם התלכדות, יצירתיות וחיזוק הקשר המשפחתי. אם נתקלתם בקושי, אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה, לשיחה, להכוונה – הנכם מוזמנים להתייעץ איתנו ולהתקשר אלינו למספר טלפון : 7646560 -09.

באפשרותכם להגיע גם לשיחה עם פסיכולוג המסגרת, דרך יועצות בתי הספר או דרך הגנן/נת בגני הילדים. השירות ניתן הן להורים והן לאנשי/נשות צוותי החינוך וההוראה. חשוב שתדעו, כי כל צוותי החינוך וההוראה, יחד עם צוות השירות הפסיכולוגי החינוכי בעיר ואגף החינוך העירוני ערוכים לתקופה זו, על מנת לתת מענה לכל תלמידה ותלמיד, ולכם ההורים, לשמור על קשר רציף עם התלמידות והתלמידים ואנו נמצאים כאן עבורכם בכל עת.

אל תהססו לפנות אלינו בכל שאלה ובכל נושא.

בברכת שנה טובה ובריאה,
חג שמח,
אגף החינוך העירוני

ההודעה פורסמה לראשונה בתאריך 17.9.20

למכתב בפורמט PDF לחצו כאן

24.9.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

ביום חמישי 24.09.2020, דווחנו כי עובדת באגף שירותים חברתיים-קהילתיים נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. העובדת שהתה לאחרונה במקום העבודה ביום שני 21.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת האגף את כל מי שבא במגע הדוק עם העובדת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (21.09).

ביום חמישי 24.09.2020, דווחנו כי ילדה נוספת מגן כרם, שנסגר החל מתאריך 19.09.2020 בשל תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. כל ילדות וילדי הגן וצוות הגן נמצאים כבר בבידוד מאז סגירתו. בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

 

ביום חמישי 24.09.2020, דווחנו כי סייעת בגן מצילתיים נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הגננת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

 

היום, חמישי 24.09.2020, דווחנו כי גננת בגן אשל נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הגננת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.09.2020.
בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הגננת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

23.9.20: עדכוני קורונה ליום רביעי

ביום רביעי 23.09.2020, דווחנו כי סייעת מגן תמירון, שאינו פעיל מאז 16.09.2020 בשל יציאה לחופשת חג, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. לתשומת לבכם: ילדות וילדי הגן כמו גם צוות הגן אינם נדרשים לבידוד.

ביום רביעי 23.09.2020, דווחנו כי ילד נוסף מגן הכרם, שכבר נסגר עקב תחלואה בקורונה, נמצא מאומת לנגיף הקורונה. הילד שהה לאחרונה בבגן ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד, על חובת הבידוד הנדרשת.
חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום רביעי 23.09.2020, דווחנו כי מורה מקצועית בגנים תומר והדס נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבגן ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנות הנהלות הגנים את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום רביעי 23.09.2020, דווחנו כי תלמידת כיתה ח' עדי קפסולה ב' באולפנית הראל נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

הערב, רביעי 23.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ט'4 קפסולה א' בחטיבת אילן רמון, נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020 ונמצא מאז בבידוד, עקב תחלואה בקורונה. סה"כ אומתו עד כה 3 תלמידים לנגיף מאותה קפסולה. כולם שוהים בבידוד. אין תלמידות ותלמידים ואנשי צוות נוספים הנדרשים להיכנס לבידוד עקב מגע הדוק עם התלמיד.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

22.9.20: עדכוני קורונה ליום שלישי

ביום שלישי 22.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ט'4 ותלמידת כיתה ז'4 מחטיבת בר-לב נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020 והתלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד והתלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום שלישי 22.09.2020, דווחנו כי תלמידת כיתה ו'3 מבית הספר רמז נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שני 14.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום שלישי 22.09.2020, דווחנו כי תלמיד בכיתה א'4 בבית ספר בר אילן נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בנוסף לקח התלמיד חלק בפעילות הצהרון ובחוג כדורסל. חשוב לציין שהכיתה נמצאת בבידוד מאתמול עקב אבחונה של מורה כמאומתת לנגיף. בשלב זה, הנהלת בית הספר, מנהלת הצהרון ומרכז חוג הכדורסל מעדכנים את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום שלישי 22.09.2020, דווחנו כי ילדה בגן מולדת נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הילדה שהתה לאחרונה בגן, שנסגר עקב תחלואה בקורונה, ביום הסגירה, שלישי 15.09.2030, וכבר נמצאת בבידוד כמו כל ילדי הגן וצוות הגן. עד כה נמצאו 7 ילדים מהגן ו-4 אנשי צוות מאומתים לנגיף.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

21.9.20: עדכוני קורונה ליום שני

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי ילד מגן שיבולת נמצא מאומת לנגיף הקורונה. הילד שהה לאחרונה בגן בתאריך 09.09.2020, ולכן צוות וילדי הגן אינם צריכים להיכנס לבידוד.

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ט'4 קפסולה א' ועובדת בחטיבת רמון כמו נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. התלמיד והעובדת שהו לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד והעובדת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי חברת מועדון הגמלאים סירקין נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התושבת שהתה לאחרונה במועדון ביום שני, 14.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת המועדון את כל מי שבא במגע הדוק עם התושבת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי ילד מגן כרם, שנסגר החל בתאריך 16.09.2020. בשל תחלואה בקורונה, נמצא מאומת לנגיף הקורונה.
הילד שהה לאחרונה בגן ביום הסגירה 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ב'2 בבית הספר לאה גולדברג נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ובצהרון הכולל תלמידים מכיתות ב'1 ו-ב'2 ביום שני 14.09.2020. בשלב זה, מעדכנות הנהלת בית הספר והנהלת הצהרון את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

ביום שני 21.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה א'4 בבית ספר בר אילן נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. וכבר נמצא בבידוד מהיום עקב מורה שנמצאה מאומתת אתמול. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום שני 21.09.2020, דווחתם כי תלמיד כיתה ב'2 בבית הספר לאה גולדברג נמצא מאומת לנגיף הקורונה. כפי שפורסם, התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ובצהרון הכולל תלמידים מכיתות ב'1 ו-ב'2 ביום שני 14.09.2020. במהלך הערב והיום עלו שאלות בקשר לחובת הבידוד של מי שהיה במגע הדוק עם הילד בתאריך המדובר. הנושא הועבר לבירור מול לשכת הבריאות בנפת פתח תקווה, האחראית על העיר כפר סבא, והיום התקבלה התשובה שמי שנכח בבית הספר / צהרון בתאריך 14.9 נדרש לבידוד. בשלב זה, מעדכנות הנהלת בית הספר והנהלת הצהרון את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.

הלילה, שני 21.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה א'4 בבית ספר בר אילן נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. וכבר נמצא בבידוד מהיום עקב מורה שנמצאה מאומתת אתמול. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

20.9.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי תלמידת כיתה ט'4 קפסולה א' מחטיבת אילן רמון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ב'2 מבית הספר אוסישקין נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת.  על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה י'7 מתיכון רבין נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שני 14.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי ילד מגן תפוז נמצא מאומת לנגיף הקורונה. הילד שהה לאחרונה בגן ביום ו' 11.9. גן תפוז נסגר החל מיום שלישי 15.9 עקב מקרי תחלואה קודמים. בשלב זה מעדכנת מנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה 11.9.

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי אשת צוות של החינוך המיוחד, העובדת בבתי הספר אופירה נבון ובן גוריון, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. העובדת שהתה לאחרונה בבית הספר אופירה נכון ביום שני 14.09.2020 ובבית הספר בן גוריון ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה מעדכנות מנהלות בתי הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם העובדת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09 באופירה נבון, 16.09 בבן גוריון).

ביום ראשון 20.09.2020, דווחנו כי מובילת הצהרון בגן הכרם, שנסגר כבר עקב תחלואה בקורונה, נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. העובדת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.09.2020. לתשומת לבכם, עד כה אומתו לנגיף הגננת, הגננת המשלימה וכעת מובילת הצהרון. בשלב זה מעדכנות הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם העובדת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום ראשון 20.09.200, דווחנו כי מורה בכיתה א'4 בבית ספר בר אילן נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

19.9.20: עדכוני קורונה ליום שבת

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי גננת משלימה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הגננת שהתה לאחרונה בגני הילדים הבאים:

יום א' 13.9 – גן מולדת שנסגר כבר עקב תחלואה בקורונה.
יום ב' 14.9 – גן סייפן.
ימים ג' ד' 15-16.9 – גן הכרם.
בשלב זה מעדכנות מנהלות גני הילדים את כל מי שבא במגע הדוק עם הגננת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריכי החשיפה.

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ד'4 מבית הספר רמז נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי סייעת צהריים בגן לימון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.9
בשלב זה מעדכנת מנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה 16.9.

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ה'5 מבית הספר רמז נמצא מאומת גבולי לנגיף הקורונה. עד לקבלת תשובה סופית ממשרד הבריאות, יש להתייחס לאבחון כמאומת. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה י"ב מבית הספר הדמוקרטי נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 09.09.2020. כמו כן, שהה התלמיד בתיכון גלילי ביום שני 07.09.2020. בשלב זה, מעדכנות הנהלות בתי הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (09.09 בדמוקרטי, 07.09 בגלילי).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי גננת בגן כרם נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הגננת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 16.09.2020.
בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הגננת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי 2 ילדים וסייעת בגן מולדת, שכבר נסגר בתאריך 15.09 עקב תחלואה בקורונה, נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. עד כה נמצאו 4 ילדים ו-3 אנשי צוות מהגן מאומתים לנגיף. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום שנסגר, 15.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילדים והסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי ילד בגן סופית, שנסגר עקב תחלואה בקורונה ביום שלישי 15.09, נמצא מאומת לנגיף הקורונה. הילד שהה לאחרונה בגן ביום שנסגר, שלישי 15.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

ביום שבת 19.09.2020, דווחנו כי מדריכה בחטיבת אלון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המדריכה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 16.09.2020. בשלב זה, מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם המדריכה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (16.09).

בהמשך לדיווח על גן מולדת, אתמול בלילה, 19.09, דווחנו על סייעת וילד נוספים מהגן שנמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. כפי שדיווחנו מוקדם יותר, גן מולדת נסגר בתאריך 15.09 עקב תחלואה בקורונה. בסך הכל, עד כה נמצאו 5 ילדים ו-4 אנשי צוות מהגן מאומתים לנגיף והנהלת הגן מעדכנת את כל מי שבא במגע הדוק עם המאומתים, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לכולן ולכולם.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

18.9.20: עדכוני קורונה ליום שישי

ביום שישי 18.09.2020, דווחנו כי ילדה מגן סיתוונית נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הילדה שהתה לאחרונה בגן ביום ראשון 13.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הילדה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (13.09).

ביום שישי 18.09.2020, דווחנו כי מורה לריתמוזיקה בגני הילדים נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בגנים סחלב, אירוס ומולדת (שנסגרו עקב תחלואה בקורונה), כמו גם בגנים מולדת, גלבוע, גולן, תאנה, רקפת, שומרון וריחן. בימים חמישי ושישי 10-11.09.2020. בשלב זה מעדכנות הנהלות כל הגנים את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (10-11.09).

ביום שישי 18.09.2020, דווחנו כי ילדה וסייעת מגן תפוז, שנסגר כבר עקב תחלואה בקורונה, נמצאו מאומתות לנגיף הקורונה. הילדה והסייעת שהו לאחרונה בגן ביום שני 14.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת את כל מי שבא במגע הדוק עם הילדה והסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

ביום שישי 18.09.2020, דווחנו כי סייעת משלבת בבית הספר גורדון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 15.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת על חובת הבידוד הנדרשת.
חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (15.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

17.9.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

ביום חמישי 17.09.2020, דווחנו כי סייעת בגן אירוס נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום שישי 11.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (11.09).

ביום חמישי 17.09.2020, דווחנו כי מורה בבית הספר ברנר נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שני 14.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

16.9.20: עדכוני קורונה ליום רביעי

ביום רביעי 16.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ד'4 מבית הספר רמז נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 10.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (10.09).

ביום רביעי 16.09.2020, דווחנו כי מורה בחטיבת אילן רמון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שני 14.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (14.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

15.9.20: עדכוני קורונה ליום שלישי

ביום שלישי 15.09, דווחנו כי תלמידת כיתה ד'1 מבית הספר שילה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 10.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (10.09).

ביום שלישי 15.09, דווחנו כי גננת גן מולדת נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הגננת שהתה לאחרונה בגן ביום שישי 11.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הגננת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (11.09).

ביום שלישי 15.09, דווחנו כי תלמידת כיתה י"ב 2 מאולפנת אמנה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 10.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (10.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

14.9.20: עדכוני קורונה ליום שני

ביום שני 14.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ג'3 בבית הספר ברנר נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 10.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (10.09).

ביום שני 14.09.2020, דווחנו כי סייעת מגן תפוז נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום שישי 11.09.2020.
בשלב זה מעדכנת הנהלת הגן את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (11.09).

ביום שני 14.09.2020, דווחנו כי תלמיד משכבת כיתות י' מתיכון רבין נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 11.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (11.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

13.9.20: עדכוני קורונה ליום ראשון

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי ילד מגן סלעית נמצא מאומת לקורונה. הילד שהה לאחרונה בגן ביום ראשון 06.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (06.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי אחד מאנשי הצוות במרכז יש"י נמצא מאומת לנגיף הקורונה. העובד שהה לאחרונה במרכז ביום רביעי 09.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (09.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי מורה בבית הספר עטרת חיים נמצא מאומת לנגיף הקורונה. המורה שהה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 08.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (08.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי חברת מועדון הגמלאים סירקין נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התושבת שהתה לאחרונה במועדון ביום שלישי 08.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (08.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי סייעת מגן סחלב נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום ראשון 06.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (06.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה א'2 מבית הספר בן גוריון נמצא מאומת לנגיף הקורונה. התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שני 07.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (07.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי מורה מבית הספר יצחק שדה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 08.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (08.09).

ביום ראשון 13.09.2020, דווחנו כי ילדה מגן גיטרה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הילדה שהתה לאחרונה בגן ביום ראשון 06.09.2020. על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (06.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

11-12.9.20: עדכוני קורונה ליום שישי

ביום שישי 11.09.2020, דווחנו כי סייעת מגן אלה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. הסייעת שהתה לאחרונה בגן ביום רביעי 09.09.2020.
בשלב זה מעדכנת הגננת את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת, על חובת הבידוד הנדרשת.

בהמשך למקרי התחלואה בבית הספר בר אילן מהשבוע שעבר, הערב דווחנו כי עוד שני תלמידים מכיתות ו'1 ו-ד'1 נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. לתשומת לבכם, בהתאם לכך, בית הספר שנסגר ביום חמישי 10.09 לא ייפתח מחר, יום ראשון 13.09 ונעדכנכם בהמשך בכל שינוי. חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כי מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידים.

הערב, שבת 12.09.2020 דווחנו כי תלמידת כיתה ח'2 מאולפנת אמנה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 09.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת. חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (09.09).

הערב, שבת 12.09.2020 דווחנו כי אחד ממורי תיכון גלילי נמצא מאומת לנגיף הקורונה. המורה שהה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי 09.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם המורה, על חובת הבידוד הנדרשת.
חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (09.09).

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

10.9.20: עדכוני קורונה ליום חמישי

ביום חמישי 10.09.2020 דווחנו כי תלמיד כיתה ד'3 ותלמידת כיתה ו' 1 מבית הספר בר אילן נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 04.09.2020, והתלמיד שהה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 08.09.2020. חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כי מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (04.09 לגבי התלמידה, 08.09 לגבי התלמיד).

ביום חמישי 10.09.2020 דווחנו כי תלמידת כיתה ד'2 בבית הספר שילה נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 03.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום חמישי 10.09.2020 דווחנו כי תלמידת כיתה ז'5 קפסולה ב' בחטיבת שז"ר נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 04.09.2020. בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה, על חובת הבידוד הנדרשת.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

9.9.20: עדכוני קורונה ליום רביעי

ביום רביעי 09.09.2020, דווחנו כי סייעת המועסקת בגן מלון ובגן סחלב נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
הסייעת שהתה לאחרונה בגן סחלב ביום חמישי 03.09.2020 ובגן מלון ביום שישי 04.09.2020.
חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09 בגן סחלב, 04.09 בגן מלון).
בשלב זה מעדכנות הגננות את כל מי שבא במגע הדוק עם הסייעת על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום רביעי 09.09.2020, דווחנו כי ילד מגן כינור נמצא מאומת לנגיף הקורונה. הילד שהה לאחרונה בגן ביום שישי 04.09.2020
חשוב שתדעו כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת, מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (04.09). בשלב זה מעדכנת הגננת את כל מי שבא במגע הדוק עם הילד על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום רביעי 09.09.2020, דווחנו כי מורה מבית הספר בר אילן נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
המורה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום שלישי 01.09.2020 ולכן לא חלה חובת בידוד על מי ששהה בקרבתה באותו יום בבית הספר.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

8.9.20: תלמידת מכיתה ג' בבית הספר חב"ד נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

ביום שלישי 08.09.2020, דווחנו כי תלמידת מכיתה ג' בבית הספר חב"ד נמצאה מאומת לנגיף הקורונה.
התלמידה שהתה בבידוד מתחילת שנת הלימודים ושאר תלמידי ותלמידות בית הספר, כמו גם צוות המקום, לא שהו בקרבתה.
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

7.9.20: עדכוני קורונה ליום שני

ביום שני 07.09.2020, דווחנו כי תלמידה מכיתה א'2 בבית הספר בן גוריון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
התלמידה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום ראשון 06.09.20.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (06.09). בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום שני 07.09.2020, דווחנו כי תלמידה מכיתה י"א 8 בתיכון גלילי נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
התלמידה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 03.09.20.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09). בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום שני 07.09.2020, דווחנו כי תלמידה מכיתה ד'1 בבית הספר בר אילן נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
התלמידה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 03.09.20.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09). בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה על חובת הבידוד הנדרשת.

ביום שני 07.09.2020, דווחנו כי תלמיד מכיתה ה'1 בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצא מאומת לנגיף הקורונה.
התלמיד היה לאחרונה בבית הספר ביום שישי 04.09.2020.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (04.09). בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד על חובת הבידוד הנדרשת.

לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

6.9.20: תלמידת כיתה י' 7 בתיכון כצנלסון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

ביום ראשון 06.09.2020, דווחנו כי תלמידת כיתה י' 7 בתיכון כצנלסון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
התלמידה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי האחרון, 03.09.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09)
בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמידה על חובת הבידוד הנדרשת.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

6.9.20: תלמיד כיתה י"א 3 בתיכון גלילי נמצא מאומת לנגיף הקורונה

ביום ראשון 06.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה י"א 3 בתיכון גלילי נמצא מאומת לנגיף הקורונה.
התלמיד היה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי האחרון, 03.09.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09)
בשלב זה מעדכנת הנהלת בית הספר את כל מי שבא במגע הדוק עם התלמיד על חובת הבידוד הנדרשת.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמיד.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

4.9.20: תלמיד כיתה י"א 2 בתיכון אורט שפירא נמצא מאומת לנגיף הקורונה

ביום שישי 04.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה י"א 2 בתיכון אורט שפירא נמצא מאומת לנגיף הקורונה.
התלמיד היה לאחרונה בבית הספר ביום רביעי האחרון, 02.09, במסגרת מסלול שוחרים, הכולל תלמידים מכיתה י"א 1.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (02.09).
בשלב זה, עד לבירור היקף החשיפה, כל תלמידות ותלמידי כיתה י"א 2 ותלמידות ותלמידי כיתה י"א 1 הלומדים במסלול שוחרים, וכל צוות החינוך שבא במגע עם התלמיד המאומת נדרשים להיכנס לבידוד, עד להודעה אחרת.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמיד.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

4.9.20: תלמיד כיתה ב' 3 בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצא מאומת לנגיף הקורונה 

ביום שישי 04.09.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ב' 3 בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצא מאומת לנגיף הקורונה.
התלמיד היה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי האחרון, 03.09, כולל בצהרון לשכבת ב'-ג'.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09).
בשלב זה, עד לבירור היקף החשיפה, כל תלמידות ותלמידי שכבת ב', תלמידות ותלמידי הצהרון וצוות החינוך של שכבה זו ומדריכי הצהרון, נדרשים להיכנס לבידוד, עד להודעה אחרת.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמיד.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

4.9.20: תלמידת שכבת י"א בתיכון כצנלסון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

ביום שישי 04.09.2020, דווחנו כי תלמידת שכבת י"א בתיכון כצנלסון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.
התלמידה הייתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי האחרון, 03.09.
חשוב שתדעו, כי על פי הנחיות משרד הבריאות, כל מי שהיה במגע הדוק עם חולה מאומת מחויב להיכנס לבידוד למשך 14 יום, החל מתאריך החשיפה (03.09).
בשלב זה, עד לבירור היקף החשיפה, כל תלמידות ותלמידי שכבת י"א וצוות החינוך ששהו עם התלמידה בקפסולות, נדרשים להיכנס לבידוד, עד להודעה אחרת.
לתשומת לבכם, להלן קישור בנושא הנחיות בידוד: https://bit.ly/2EITdc9
להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה או למוקד 5400* של משרד הבריאות.
אנו מאחלים בריאות והחלמה מהירה לתלמידה.
בברכה,
אגף החינוך העירוני

19.7.20: תלמידת כיתה י"ב בתיכון אולפנית הראל ושני תלמידי כיתה ב' בלאה גולדברג נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה

אתמול, ראשון 19.07.2020, דווחנו כי תלמידת כיתה י"ב בתיכון אולפנית הראל נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה. התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום חמישי 16.07, בין השעות 12:00-15:00.

כנהוג במקרים אלה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה ואלה יעודכנו בהמשך על ידי אגף החינוך העירוני.

חשוב שתדעו, כי על ההורים ליצור קשר עם משרד הבריאות ולדווח על המקרה. עד לקבלת תוצאות הבדיקות של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה, נבקשכם כי כל תלמידות הכיתה והמורות שנכחו באותן שעות (התקיימה בגרות בתנ"ך) יישארו בבתיהן ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים, ואנו נעדכנכם בכל שינוי ו/או התפתחות. כמו כן, ביום שישי 18.07, דווחנו כי תלמיד כיתה ב'3 בבית הספר לאה גולדברג נמצא מאומת לנגיף הקורונה. בנוסף, ביום שבת דווחנו כי תלמידת כיתה ב'2 נמצאה אף היא מאומתת לנגיף. השניים שהו לאחרונה בבית הספר בתאריך 15.07.

כנהוג במקרים אלה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמיד והתלמידה ואלה יעודכנו בהמשך על ידי החברה לתרבות הפנאי.

חשוב שתדעו, כי על ההורים ליצור קשר עם משרד הבריאות ולדווח על המקרה.

כמו כן, בגין מסגרת שנסגרה בשל הקורונה, יזוכו ההורים עבור הימים בהם לא מתקיימת פעילות.

עד לקבלת תוצאות הבדיקות של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמיד והתלמידה, נבקשכם כי כל ילדות וילדי כיתה ב'2 ו-ב'3 יישארו בבתיהם ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים, ואנו נעדכנכם בכל שינוי ו/או התפתחות. 

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה ו/או למוקד 5400* של משרד הבריאות.

מאחלים החלמה ובריאות לתלמידות ולתלמיד.

בברכה,
עיריית כפר סבא

19.7.20: תלמיד כיתה ג'4 מבית הספר רמז נמצא מאומת לנגיף הקורונה

אתמול, ראשון 19.07.2020, דווחנו כי תלמיד כיתה ג'4 מבית הספר רמז נמצא מאומת לנגיף הקורונה.

התלמיד שהה לאחרונה בבית הספר בתאריך 07.07 וביום שני 13.07 השתתף בחוג קראטה במכון "סאקורה" באזור התעשייה בעיר.

כנהוג במקרים אלה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמיד ואלה יעודכנו בהמשך.

חשוב שתדעו, כי על הורי התלמידים בכיתה ואלו שהשתתפו בחוג ליצור קשר עם משרד הבריאות לדווח על המקרה ולקבלת הנחיות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות להיוועצות לרופא המשפחה ו/או למוקד 5400* של משרד הבריאות. מאחלים החלמה ובריאות לתלמיד.

בברכה,
החברה לתרבות הפנאי ואגף החינוך העירוני

 סייעת בגן ברוש נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

הודעה חשובה

(08.07.20)

הורים תושבות ותושבים יקרים,

ביום שלישי 07.07.2020 דווחנו כי סייעת בגן ברוש נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

הסייעת שהתה לאחרונה בגן בתאריך ביום חמישי האחרון, בתאריך 02.07.2020.

כמו כן, ברצוננו לעדכנכם כי הסייעת שהתה אף לאחרונה בתאריך 25.06 בצהרון של אחת מכיתות א' בבית הספר רחל המשוררת.

כנהוג במקרים אלה, התבצעה חקירה אפידמיולוגית, ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם הסייעת, ואלה עודכנו בהנחיות על ידי משרד הבריאות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לסייעת.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

תלמידת שכבת ו' נוספת בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

הודעה חשובה

(07.07.20)

הורים, תלמידות ותלמידים יקרים

היום (שני 07.07.2020) דווחנו כי תלמידת שכבת ו' נוספת בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

התלמידה השתתפה בחוג של סטודיו סיגל ביום רביעי 01.07 שהתקיים באולם היובל בין השעות 17:00-18:30, בחוג סוסים בחוות אביב שבגן חיים ביום שני 29.06 בין השעות 17:00-18:30 וביקרה באותה חוות סוסים גם ביום חמישי 02.07 בין השעות 13:00-15:30.

ברצוננו לעדכנכם, כי בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית, כמו גם מיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה ונבקשכם, כי עד לקבלת תוצאות הבדיקות של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה, יישארו תלמידות ותלמידי שכבת ו' בבתיהם ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים ואנו נעדכנכם בכל שינוי ו/או התפתחות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לתלמידה.

בברכה,
עיריית כפר סבא

 

שאלות ותשובות בנושא הקורונה במסגרת החינוכית

(07.07.2020)

חשוב שתדעו

איך אדע אם ילדי או אני נחשפנו לחולה מאומת במסגרת?

כיצד בודקים אם עובד או תלמיד נדרש לבידוד?  ומתי חולה מאומת יכול לחזור למסגרת החינוכית?

משרד הבריאות מעדכן מדריך להורים ולמנהלי המסגרות החינוכיות בנושא הקורונה:

מורה נבוכים לתחלואה בקורונה במסגרת חינוכית

תלמידת שכבת ב' בבית הספר ש"י עגנון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה

הודעה חשובה

(06.07.20)

הורים, תלמידות ותלמידים יקרים,

הבוקר, יום שני 06.07.2020, דווחנו כי תלמידת שכבת ב' בבית הספר ש"י עגנון נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ובצהרון בית הספר ביום האחרון ללימודים – בתאריך 30.06.2020.

כנהוג במקרים אלה, מתבצעת כעת חקירה אפידמיולוגית, כמו גם מיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה, ועד לקבלת תוצאות החקירה והמיפוי, נבקשכם כי כל תלמידות ותלמידי שכבת ב', כמו גם כל מי שנכחו בתאריך זה בצהרון, לרבות הצוות החינוכי, יישארו בבתיהם ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים וכי יפנו לקופות החולים/משרד הבריאות, לצורך דיווח וקבלת המשך הנחיות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לתלמידה.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

תלמידה מבית הספר הירוק ותלמידה מחטיבת שז"ר נמצאו מאומתות לקורונה

הודעה חשובה

(05.07.20)

הורים, תלמידות ותלמידים יקרים,

היום (ראשון 05.07.2020) דווחנו כי תלמידת שכבת ו' בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

התלמידה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום האחרון ללימודים, בתאריך 30.06, וכן נכחה במסיבת סוף שנה שהתקיימה עם כיתתה בשבוע שעבר.

ברצוננו לעדכנכם, כי כנהוג במקרים אלה, מתבצעת כעת חקירה אפידמיולוגית, כמו גם מיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה, ועד לקבלת תוצאות החקירה והמיפוי, נבקשכם כי כל תלמידות ותלמידי שכבת ו' יישארו בבתיהם ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים וכי הוריהם יפנו לקופות החולים/משרד הבריאות, לצורך דיווח וקבלת המשך הנחיות.

בנוסף, היום (ראשון 05.07.2020) דווחנו כי תלמידת שכבת ז' בחטיבת שז"ר נמצאה מאומתת לנגיף הקורונה.

התלמידה השתתפה בימים רביעי-חמישי האחרונים (01-02.07.3020) בקורס קיץ במתמטיקה בחטיבת שרת.

ברצוננו לעדכנכם, כי כנהוג במקרים אלה, מתבצעת כעת חקירה אפידמיולוגית, כמו גם מיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמידה, ועד לקבלת תוצאות החקירה והמיפוי, נבקשכם כי כל מי שנכחו בתאריכים אלה בקורס הקיץ שהתקיים, לרבות הצוות החינוכי, יישארו בבתיהם ולא יצאו לפעילויות ו/או חוגים וכי יפנו לקופות החולים/משרד הבריאות, לצורך דיווח וקבלת המשך הנחיות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לתלמידות.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

היום (שני 29.06) דווחנו על כי אחד מילדי גן שיזף בעיר נמצא מאומת לנגיף הקורונה

הודעה חשובה

הורים יקרים,

היום (שני 29.06) דווחנו על כי אחד מילדי גן שיזף בעיר נמצא מאומת לנגיף הקורונה.

לתשומת לבכם: הילד חגג יום הולדת ביום חמישי האחרון במסיבה בה נכחו גם ילדי גן אנקור. בנוסף, הילד משתתף בצהרון פרטי ברחוב יעל בעיר, שאחת מעובדותיו נמצאה מאומתת לנגיף בשבת האחרונה.

על פי ההנחיות, על ילדי שני הגנים להיכנס לבידוד ועל הוריהם לפנות למשרד הבריאות ו/או קופות החולים, לדווח ולקבל המשך הנחיות.

כפי הנהוג במקרים אלה, כי בשעות אלה מתבצעים חקירה אפידמיולוגית ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם הילד, ואלה יעודכנו בהמשך עם סיום הבדיקות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לילד ולכל מי שנמצא מאומת לנגיף הקורונה.

בברכה,
עיריית כפר סבא

היום (שבת 27.06) דווחנו על שני מקרים של חולים מאומתים בקורונה

הודעה חשובה

תושבות ותושבים יקרים

היום (שבת 27.06) דווחנו על שני מקרים של חולים מאומתים בקורונה אשר מחייבים את תשומת לבכם, להלן הפרטים:

עובדת בצהרון פרטי ברחוב יעל בעיר נמצאה מאומתת לנגיף קורונה.

בצהרון נמצאים ילדים מגנים אנקור, יערון, דובדבן ושיזף, כמו גם ילדים מבית הספר רמז.
הורי ילדי הצהרון עודכנו בנושא.

על כל ילדי הצהרון להיכנס לבידוד ועל הוריהם לפנות למשרד הבריאות ו/או קופות החולים, לדווח ולקבל המשך הנחיות.

בנוסף דווחנו, כי תלמיד נוסף (שמיני במספר) משכבת ב' בבית הספר סורקיס אומת לנגיף הקורונה.

ברצוננו לעדכנכם, כי מביצוע החקירה האפדימיולוגית עולה, כי בתאריכים 14-17.06 נכח התלמיד באימון כדורגל של קבוצת הפועל עלייה בשכונת עלייה, בשעה 17:30.

כל מי שנכח באימונים אלה, בתאריכים ובשעות שצוינו והיה במגע קרוב עם התלמיד, נדרש להיכנס לבידוד ולפנות למשרד הבריאות ו/או קופות החולים, לדווח ולקבל המשך הנחיות.

להזכירכם: בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לכולם.

בברכה,
עיריית כפר סבא

תושב העיר, מורה בבית הספר היסודי רחל המשוררת, ומורה נוספת בסורקיס אומתו לנגיף הקורונה

(25.06.20)

הודעה חשובה

הורים, תלמידים ותושבות ותושבים יקרים,

ברצוננו לעדכנכם, כי היום (יום ה' 25.06) דווחנו על תושב העיר שאומת כחולה קורונה.

התושב שהה בבית הכנסת הספרדי המרכזי ברחוב התחייה בעיר בתאריך 18.6.20, בין השעות 07:00-08:30 בבוקר.

לתשומת לבכם: בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התושב שנמצא מאומת לנגיף.

כמו כן, היום (יום ה' 25.06) דווחנו כי מורה בבית הספר היסודי רחל המשוררת אומתה לנגיף הקורונה. המורה שהתה לאחרונה בבית הספר ביום ו' בתאריך 19.06.2020.

בהתאם לכך, הוחלט בשלב זה לסגור את בית הספר באופן מיידי ומחר תתקיים למידה מרחוק.

לתשומת לבכם: כפי שאנו נוהגים בכל מקרה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם המורה שנמצאה מאומתת לנגיף.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע קרוב עמה הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

אנו פונים אליכם בבקשה: לא לשלוח את ילדיכם הלומדים בבית הספר לחוגים ולפעילויות אחרות, עד לסיום החקירה האפידימיולוגית ו/או קבלת הנחיות אחרות.

בנוסף, היום אחה"צ דווחנו, כי מורה בשכבה ב' בבית הספר היסודי סורקיס אומתה לנגיף הקורונה.

כידוע לכם, בית הספר נסגר החל מיום ראשון השבוע, עם קבלת הדיווח הראשון על תלמידת השכבה שנמצאה מאומתת לנגיף ביום שבת, ובהמשך נאסרה כל כניסה למתחם.

לתשומת לבכם: כפי שאנו נוהגים בכל מקרה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם המורה שנמצאה מאומתת לנגיף.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע קרוב עמה הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

חשוב שתדעו כי בהמשך לפנייתו של ראש העיר, אישר משרד הבריאות ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידות ותלמידי בשכבה ואנו חוזרים על המלצתנו להשאיר את ילדיכם בבידוד ולנהוג בהתאם להנחיות קופות החולים ומשרד הבריאות.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מזכירים לכם לשמור על הנחיות משרד הבריאות, למען בריאות כולנו: עטיית מסכה במרחב הציבורי, שמירת מרחק וריבוי בשטיפת ידיים.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לתושב ולמורה.

בברכה,
עיריית כפר סבא

ביום ד' 24.06 דווחנו כי אחת האמהות בגן לילך בעיר אומתה לנגיף הקורונה

(24.06.20)

הודעה חשובה

הורים, תושבות ותושבים יקרים,

הבוקר (יום ד' 24.06) דווחנו כי אחת האמהות בגן לילך בעיר אומתה לנגיף הקורונה. האם שהתה בתאריך 16.06.2020 בחגיגת יום הולדת בגינה עירונית יחד עם כל ילדי הגן וההורים.

בהתאם לכך, הוחלט בשלב זה לסגור את גן הילדים באופן מיידי, וההורים נקראים לאסוף את ילדיהם.

לתשומת לבכם: כפי שאנו נוהגים בכל מקרה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם האם שנמצאה מאומתת לנגיף.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע קרוב עמה הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

אנו פונים אליכם בבקשה: לא לשלוח את ילדיכם הלומדים בגן הילדים לחוגים ולפעילויות אחרות, עד לסיום החקירה האפידימיולוגית ו/או קבלת הנחיות אחרות.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מזכירים לכם לשמור על הנחיות משרד הבריאות על עטיית מסכה במרחב הציבורי, שמירת מרחק וריבוי בשטיפת ידיים ומאחלים החלמה מהירה ובריאות לאם.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

ראש העיר כפר סבא מקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידי בית הספר סורקיס והמליץ לכל ההורים כי ילדיהם ייכנסו לבידוד

(24.06.20)

ראש העיר רפי סער מקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל תלמידות ותלמידי בית הספר סורקיס, בעקבות מספר תלמידים בשכבת ב' בבית הספר שנמצאו מאומתים לנגיף החל מיום שבת האחרון. בנוסף, המליץ ראש העיר להורי התלמידים, כי ילדיהם ייכנסו לבידוד, כנקיטת משנה זהירות.

במסגרת זו, שוחח ראש העיר מספר פעמים עם סגן שר הבריאות, יואב קיש, על מנת לקדם את הנושא בדחיפות האפשרית.

ראש העיר, רפי סער: "אנו נמצאים בקשר שוטף עם משרדי הממשלה והגורמים הרלוונטיים. כבר עם היוודע דבר התלמידה הראשונה שנמצאה מאומתת, סגרנו את בית הספר ועדכנו את כלל ההורים. אנו ממליצים כעת לכלל הורי בית הספר להכניס את ילדיהם לבידוד ולהימנע מלשלוח אותם למסגרות. במקביל, אנו מתגברים את ההסברה האכיפה בנושא, למען הבריאות של כולנו. אנו עוקבים בדאגה אחר העלייה בשיעור ההדבקה בכל הארץ, ובכלל זה בעירנו, ואני מזכיר לכולם כי מוטלת עלינו האחריות לשמור על ההנחיות, ביניהן חובת עטיית מסכת במרחב הציבורי, שמירת מרחק והקפדה על היגיינה".

יש לציין, כי עד כה, נמצאו שבעה תלמידות ותלמידים מאומתים, כולם משכבת ב', בבית הספר. חלק מהתלמידים נמצאים במסגרות צהרון בבית הספר, שנסגר החל מיום ראשון.

כמו כן, כל המסגרות בהן שהו הילדים עודכנו, ובכולם בוצע אימות של כל מי שבא במגע קרוב עם הילדים המאומתים.

בנוסף, בעקבות העלייה במספר התלמידים המאומתים הוחלט כי כל פעילות שתוכננה בבית הספר, לרבות איסוף ספרים או כל פעילות מנהלתית ו/או אחרת – מבוטלת והכניסה לבית הספר אסורה.

שתי תלמידות ותלמיד נוספים מבית הספר סורקיס נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה

(23.06.20)

הורים, תלמידות ותלמידים יקרים,

בהמשך לדיווח שהועבר לכם אתמול, יום ב' 22.06, בשעות אחר הצהריים בדבר תלמיד נוסף משכבת ב' בבית הספר סורקיס שהתגלה כמאומת לנגיף הקורונה, אנו מבקשים לעדכנכם כי שתי תלמידות ותלמיד נוספים מאותה שכבה נמצאו מאומתים לנגיף הקורונה.

חשוב שתדעו: התלמידה, שלא הייתה בבית הספר מאז יום ד' 17.06, ביצעה בדיקת קורונה יזומה בהחלטת משפחתה ותוצאות הבדיקה התקבלו אמש. התלמידה שהתה בביתה מאז יום ביצוע הבדיקה ולא לקחה חלק בחוגים או פעילויות אחרות.

באשר לתלמיד, שתוצאות בדיקתו היום – התלמיד השתתף בחוג מיומנויות חברתיות שלא במסגרת בית הספר ובחוג פלאי מדע בצהרון בית הספר סורקיס, שכבר נסגר החל מיום ראשון השבוע.

התלמידה השלישית לא הייתה בחוגים או בפעילויות אחרות.

עד כה, נמצאו 7 תלמידות ותלמידים מאומתים, כולם משכבת ב', בבית הספר. חלק מהתלמידים נמצאים במסגרות צהרון בבית הספר ובחוגים שאינם בבית הספר.

כידוע לכם: בית הספר סורקיס נסגר החל מיום ראשון השבוע, בעקבות הדיווח הראשון בגין תלמידת השכבה שנמצאה מאומתת לנגיף הקורונה שהתקבל בשבת בבוקר. כמו כן, כל המסגרות בהן שהו הילדים עודכנו, בכולם בוצע אימות של כל מי שבא במגע קרוב עם הילדים המאומתים, והצהרון ובית הספר – נסגרו כבר ביום ראשון.

ברצוננו להדגיש: כל פעילות שתוכננה בבית הספר, לרבות איסוף ספרים או כל פעילות מנהלתית ו/או אחרת – מבוטלת והכניסה לבית הספר אסורה.

לתשומת לבכם: כפי שאנו נוהגים בכל מקרה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמיד שנמצא מאומת לנגיף.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע קרוב עמו הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

חשוב להדגיש, כי אנו פועלים מול משרד הבריאות, לקיים בדיקות קורונה לכל התלמידות והתלמידים.

אנו פונים אליכם שוב בבקשה: לא לשלוח את ילדיכם הלומדים בבית הספר לחוגים ולפעילויות אחרות, עד לסיום החקירה האפידימיולוגית ו/או קבלת הנחיות אחרות, ואנו מבקשים כי בשלב זה ועד לקבלת הנחיות אחרות – כל ילדות וילדי בית הספר סורקיס ייכנסו לבידוד, ויישארו בבתיהם, כנקיטת משנה זהירות.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לכל התלמידות והתלמידים.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

תלמיד שלישי בבית הספר סורקיס נמצא מאומת לנגיף הקורונה

(22.06.20)

הורים יקרים,

היום, יום ב' 22.06, דווחנו כי תלמיד שלישי משכבת ב' בבית הספר סורקיס התגלה כמאומת לנגיף הקורונה.

כידוע לכם: בית הספר נסגר החל מיום ראשון השבוע, בעקבות הדיווח בגין תלמידת השכבה שנמצאה מאומתת לנגיף הקורונה שהתקבל בשבת בבוקר.

לתשומת לבכם: כפי שאנו נוהגים בכל מקרה, בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל מי שבא במגע קרוב עם התלמיד שנמצא מאומת לנגיף.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע קרוב עמו הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

חשוב להדגיש, כי אנו פועלים מול משרד הבריאות לקיים בדיקות קורונה לכל התלמידות והתלמידים.

בנוסף, מעדכנים כי ביום ראשון 21.06.2020 נודע כי תלמיד שני משכבת ב' בבית הספר היסודי סורקיס בעיר נמצא חיובי לנגיף קורונה.

התלמיד המאומת מתאמן אף בקבוצת הכדורגל הפועל כפר סבא בבית הספר ש"י עגנון בימי שני וחמישי בשעה 18:30, ובקבוצת הכדורסל הפועל כפר סבא לכיתות ב' בבית הספר סורקיס, בימים שלישי וחמישי בין השעות 14:30-15:15.

כמו כן, התבשרנו כי תוצאות הבדיקה של מובילת אחד מצהרוני בית הספר, בו לומדת התלמידה שנמצאה מאומתת לנגיף ביום שבת – מעלות כי המדריכה נדבקה אף היא בנגיף.

אנו מבקשים כי כל הילדים והילדות, כמו גם מדריכי חוגי הכדורגל והכדורסל יישארו בשלב זה בבתיהם ויפנו לקופות החולים להמשך הנחיות.

בנוסף, אנו פונים אליכם בבקשה כי לא תשלחו את ילדיכם הלומדים בבית הספר, לחוגים ולפעילויות אחרות, עד לסיום החקירה האפידימיולוגית ו/או קבלת הנחיות אחרות.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

חשוב לנו שתעדכנו אותנו לגבי מצבם הרגשי או הרפואי של ילדיכם. אנו, בעיריית כפר סבא עומדים לרשותכם בכל עת ובכל שאלה, ונשמח לסייע לכם בכל אשר תזדקקו.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לתלמידים ולמובילת הצהרון,


בברכה,
אגף החינוך העירוני

נהג הסעות של שני גני ילדים נמצא מאומת לנגיף הקורונה

(22.06.20)

הורים יקרים,

היום, יום ב' 22.06, דווחנו כי נהג הסעות קבוע של ילדי הגנים אורן ופנינה בכפר סבא התגלה כמאומת לנגיף הקורונה.

חשוב שתדעו: הנהג נכנס לבידוד החל מיום שישי 19.06 בשעות הצהריים, לאחר שהתבשר כי אשתו מאומתת לנגיף ונשלח מיד לביצוע בדיקה, שתוצאותיה הגיעו כעת.
הנהג לא ביצע את פיזור הילדים בהסעה בצוהרי אותו היום.

לתשומת לבכם: בשעות אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל באות ובאי בית גני הילדים, שבאו במגע קרוב עם הנהג שנמצא מאומת לנגיף.
לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע עם הנהג הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות/קופות החולים ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל, כאשר בשלב זה על כל הילדות והילדים שהיו בהסעה ביום שישי בבוקר, להיכנס לבידוד ועל המשפחות לפנות לקופות החולים לצורך ביצוע בדיקות קורונה.
באשר להמשך הלימודים בגן – נעדכנכם בהקדם האפשרי.

בנוסף, אנו פונים אליכם בבקשה כי לא תשלחו את ילדיכם הלומדים בגנים אלה לחוגים ולפעילויות אחרות, עד לסיום החקירה האפידימיולוגית ו/או קבלת הנחיות אחרות.

כל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

חשוב לנו שתעדכנו אותנו לגבי מצבם הרגשי או הרפואי של ילדיכם. אנו, בעיריית כפר סבא עומדים לרשותכם בכל עת ובכל שאלה, ונשמח לסייע לכם בכל אשר תזדקקו.

אנו מאחלים החלמה מהירה ובריאות לנהג ההסעות,

בברכה,
אגף החינוך העירוני

תלמיד שכבת ח' בחטיבת אלון בעיר נמצא חיובי לנגיף קורונה

(18.06.20)

הורים, תלמידות ותלמידים יקרים,

היום, יום חמישי 18.06.2020, נודע כי תלמיד שכבת ח' בחטיבת אלון בעיר נמצא חיובי לנגיף קורונה.

חשוב לנו שתדעו: התלמיד לא הגיע לבית הספר מאז יום 09.06.2020 וברגעים אלה מתבצעת חקירה אפידמיולוגית על ידי כלל הגורמים המקצועיים ומיפוי של כל באות ובאי בית הספר שבאו במגע קרוב עם התלמיד שחלה.

לאחר ביצוע המיפוי, יקבלו כל מי שבא במגע עם התלמיד שחלה הנחיות ספציפיות ממשרד הבריאות ומבית הספר באשר לאופן בו עליו להתנהל.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, יש לפנות לרופא המשפחה להיוועצות, וכן ניתן לפנות למוקד 5400* של משרד הבריאות.

עיריית כפר סבא נמצאת בקשר שוטף עם משרד החינוך ומשרד הבריאות, פועלת בהתאם לכל ההנחיות, בין היתר באשר להמשך פעילות בית הספר, ותבצע פעולות חיטוי במתחם החטיבה כולו.

לתשומת לבכם: עד לקבלת הפרטים המלאים של תוצאות החקירה האפידמיולוגית והמיפוי, אנו מבקשים כי ילדיכם הלומדים בחטיבה לא יגיעו בשלב זה לפעילות חוגים, תנועות נוער או פעילות אחרת.

לגבי מתכונת המשך הלימודים בבית הספר, נעדכנכם בהקדם.

חשוב לנו שתעדכנו אותנו לגבי מצבם הרגשי או הרפואי של ילדיכם. אנו, בעיריית כפר סבא וצוות בית הספר, עומדים לרשותכם בכל עת ובכל שאלה, ונשמח לסייע לכם בכל אשר תזדקקו.

נמשיך לעדכנכם בכל התפתחות ואנו מאחלים החלמה מהירה לתלמיד ובריאות.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

תלמיד בכיתה ט׳ בבית ספר בר לב בעיר אובחן כחולה קורונה

(15.06.2020)

הורים ותלמידים יקרים,

הלילה (יום ב׳ 15.6.20) התבשרנו כי תלמיד בכיתה ט׳  בבית ספר בר לב בעיר אובחן  כחולה קורונה מאומת.

חשוב לנו שתדעו: התלמיד לא הגיע לבית הספר מאז יום 09.06.20, נשלח לביצוע בדיקת קורונה והיום התקבלו תוצאות הבדיקה, לפיהן חלה בנגיף.

לאור האמור, היום, יום ג׳ 16.06, לא יתקיימו לימודים בבית הספר ולמען הזהירות ועד להודעה אחרת – התלמידים מתבקשים להישאר בבתיהם. מחר בבוקר, לאחר בירור כלל הנסיבות והיוועצות עם משרד החינוך ומשרד הבריאות, נעדכן ביתר ההנחיות, לרבות הצורך בבידוד ובביצוע בדיקות לגילוי קורונה.

בכל מקרה של חשש רפואי או הופעת תסמינים, אנא פנו לרופא המשפחה להיוועצות.

עיריית כפר סבא תבצע פעולות ניקיון וחיטוי בבית הספר.

עדכונים נוספים הועברו להורי החטיבה.

בברכה,

עיריית כפר סבא

הודעה חשובה

(14.06.2020)

הורים יקרים,

היום (יום א' 14.06.2020) התבשרנו כי מובילת צהרון גן נרקיס בעיר אובחנה כחולת קורונה מאומתת.

חשוב לנו שתדעו: מובילת הצהרון לא הגיעה לגן מאז יום 10.06.2020, נשלחה לביצוע בדיקת קורונה והיום התקבלו תוצאות הבדיקה, לפיהן חלתה בנגיף.

לאור האמור, הגן ייסגר לפעילות החל ממחר, יום ב' 15.06, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות – על הילדים ונשות הצוות לשהות בבידוד במשך 14 יום.

חשוב עוד לציין, כי מבדיקה מקיפה שנעשתה – מובילת הצהרון לא עבדה בצהרונים/גנים אחרים.

כמו כן, עיריית כפר סבא תבצע פעולות ניקיון וחיטוי במתחם הגן כולו ופועלת לקדם ביצוע בדיקות קורונה לכל ילדות וילדי הגן ונשות הצוות.

שימו לב: על פי הנחיות משרד הבריאות – כל מי שנחשף לחולה קורונה מאומת צריך להיכנס לבידוד וליצור קשר עם מוקד משרד הבריאות לקבלת הנחיות.

הודעה חשובה

(01.06.2020)

תלמידות, תלמידים והורים יקרים,

בשעות האחרונות מופצת שמועה בדבר חולי קורונה מאומתים בחטיבת אלון.

ברצוננו להבהיר: אין כל אמת בשמועה זו.

בית הספר פועל בהתאם להנחיות משרד הבריאות ונוקט בכל האמצעים לשמירת בריאות הצוות והתלמידים.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

הודעה חשובה

(27.05.20)

הורים יקרים,

אתמול (יום שלישי, 26.05) נודע כי תלמיד ממושב צופית אומת כחולה קורונה.

התלמיד אינו לומד בכפר סבא, אך נפגש עם 9 תלמידים מהעיר, במסגרת חוג תיאטרון ביום שישי האחרון.

הורי תשעת התלמידים עודכנו מיד, ובהתאם להנחיות משרד הבריאות, כל תשעת הילדים, הלומדים בבתי הספר ברנר, אוסישקין, רמז וגורדון – נכנסו לבידוד.

חשוב להדגיש, כי על פי הנחיות משרד הבריאות – תלמידים מהמעגל השלישי (שבאו במגע עם תשעת התלמידים) – אינם נדרשים לבידוד.

אנו נמצאים בקשר שוטף עם משרד הבריאות ועם הגורמים האמונים על הנושא, פועלים בהתאם לכל ההנחיות ונעדכנכם בכל שינוי ו/או התפתחות.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

הוחלט בעיריית כפר סבא לאפשר לבתי הספר העל יסודיים לעבור ללמידה בשיטה היברידית

(08/06/20)

הודעה חשובה

תלמידות, תלמידים והורים יקרים

שלום רב,

לאור ההתפתחויות האחרונות במערכת החינוך במדינת ישראל ובתיאום עם משרד החינוך, הוחלט בעיריית כפר סבא לאפשר למנהלות ולמנהלי בתי הספר העל יסודיים לעבור ללמידה בשיטה היברידית.

חשוב לנו להדגיש: אין בכפר סבא כל שינוי/התפרצות/מידע על מוקדי חולי במערכת החינוך העירונית ולא נרשמו חולים חדשים בעיר, המוגדרת כעיר ירוקה מבחינת משרד הבריאות, זה תקופה ארוכה וממושכת.

חרף זאת, ומתוך דאגה לבריאות התלמידים, צוותי ההוראה והחינוך והתושבים – התקבלה החלטה משותפת עם הפיקוח של משרד החינוך ואגף החינוך העירוני לאפשר לתלמידות ולתלמידי כיתות ז'-י"ב (חטיבות ותיכונים) לעבור ללמידה מרחוק במתכונת היברידית – שיטת לימוד המשלבת הוראה מסורתית, כלומר למידה "פנים-מול-פנים", עם למידה מקוונת.

שיטת למידה זו תאפשר לכל תלמידה ותלמיד בשכבות גיל אלה ללמוד בבתיהם עד יומיים בשבוע, במסגרת למידה מקוונת, כאשר צוותי ההוראה יבצעו את הלמידה מרחוק מבית הספר.
מהלך זה נועד לרווח את מרחבי הלמידה בבתי הספר בעיר.

חשוב לציין: ההחלטה באם לעבור ללמידה היברידית, המשלבת לימודים בבתי הספר עם לימודים מקוונים, נתונה לשיקול דעתו של כל בית ספר ובית ספר, ובהתאם ליכולת להיערך ללמידה מסוג זה.

באם יחליט בית ספר זה או אחר לעבור ללימודים בשיטה ההיברידית, יקבע כל בית ספר תוכנית סדורה המתאימה לו, והודעה על אופן הלמידה תישלח אליכן/ם מצוות בית הספר.

מאחלים לכולנו המשך שבוע טוב ובטוח ולמידה פוריה ומוצלחת.

בברכה,
אגף החינוך העירוני

חוזרים ללימודים בחטיבת שז"ר – כל הפרטים 

הדמיה חטיבת שזר

חטיבת שז"ר המחודשת. (הדמיות: מירון לוי אדריכלים)

(18.05.20)

הורים יקרים,

כידוע לכם, חטיבת שז"ר עוברת בימים אלה שיפוץ עומק, בהמשך לתנופת הפיתוח והקמת מרחבי לימוד חדשניים בה התחלנו בקיץ האחרון.

מדובר בשיפוץ ובשדרוג של מבנה החטיבה הישן, שהחל לאחרונה, תוך ניצול תקופת הקורונה בה בתי הספר נסגרו.

עבודות השדרוג, הנאמדות בכ-14.5 מיליון ₪ ושבסיומן ישתנו פני החטיבה מסד ועד טפחות, אורכות מספר חודשים, ובתיאום עם הנהגת ההורים גובשו מוקדי למידה במבנים חלופיים עבור התלמידים, עד לסוף שנת הלימודים הנוכחית.

בהתאם לכך, ילמדו תלמידות ותלמידי חטיבת שז"ר, בשלושה מוקדים בעיר, על פי המתווה הבא:

 • תלמידי שכבת ז' ילמדו במרכז פסג"ה ברחוב גלר.
 • תלמידי שכבת ח' ילמדו בחטיבת שרת הסמוכה.
 • תלמידי שכבת ט' ילמדו באשכול פיס ברחוב הגליל.


* הלימודים יתקיימו בהתאם לכל התנאים והנחיות משרד הבריאות, כאשר מערכות הלמידה והפרטים המלאים יימסרו להורים ולתלמידים על ידי צוותי החינוך בבית הספר.

קצת על הפרויקט:
פרויקט שדרוג חטיבת שז"ר כולל ביצוע שינויים מרחיקי לכת, בין היתר התאמת מרחבי הלימוד לגישות לימוד מתקדמות, חזית החטיבה והמראה החיצוני שלה יקבלו מראה מהפכני, חדיש ויפה, יבוצעו עבודות בטיחות, ביטחון, נגישות, אסתטיקה, תקרות אקוסטיות, מיזוג, תשתיות חשמל, מים, צנרת ועוד.

בנוסף, במסגרת הפרויקט ייבנה מעל מבנה המינהלה של בית הספר מועדון ירוק וחדשני לתלמידים – שיאפשר למידה והתכנסויות חברתיות בגישה אחרת, תיבנה כניסה חדשה ונגישה מחצר בית הספר, שש הכיתות באגף המזרחי של בית הספר יחוברו למבנה הראשי, המזנון יקבל חזות חדשה ומזמינה, חצרות בית הספר יעברו שיפוץ מהותי והחצר המרכזית המוכרת תהיה גם מסלול הכניסה הראשי לבית הספר.

חוזרים ללימודים בכפר סבא

(15.05.20)

רפי סער

הורים ותלמידים יקרים,

אנו מברכים על החלטת ראש הממשלה להחזיר את מערכת החינוך לפעילות מלאה.

מערכת החינוך העירונית בכפר סבא תחזור לפעילות על פי המתווה הבא:

ביום ראשון הקרוב 17.05 יפעלו בעיר:

 1. החינוך המיוחד.
 2. גני הילדים (במתכונת מלאה וללא הפיצול לשתי קבוצות), כולל גני יול"א.
 3. כיתות א׳-ג׳ – המעבר ממתכונת הקפסולות למתכונת לימודים רגילה תתבצע בהדרגה בתחילת השבוע.
 4. כיתות י"א-י"ב (במתכונת רגילה).
 5. מעונות היום "ילדות בכפר" (במתכונת מלאה).
 6. צהרוני בתי הספר יחזרו לפעילות ביום שני, כולל הזנה.


עיריית כפר סבא מכבדת ושותפה מלאה להחלטת פורום 15 הערים הגדולות בישראל בה אנו חברים, לביצוע היערכות נוספת ואחראית לקראת חזרת כיתות ד׳ עד י׳ ללימודים.

בהתאם לכך, יחזרו תלמידות ותלמידי כיתות ד'-י לפעילות לימודית מלאה החל מיום שלישי, 19.05.

חשוב לי שתדעו, כי במסגרת חזרת מערכת החינוך במלואה, נדאג כי כל הילדים ישמרו על כללי ההיגיינה, עטיית מסכת פה ואף, וריחוק הגופני (אך ללא המגבלה של 2 מ׳), בהתאם לכל הנחיות משרד הבריאות.

אני מבקש להזכיר לכם: התקופה הזו עדיין לא מאחורינו. אנו עדיין נדרשים לנקוט בכללי הזהירות ולנהוג בהתאם לכל ההנחיות – כי רק יחד ננצח את נגיף הקורונה.

אני מאחל לכולנו חזרה טובה ובטוחה לשגרה והצלחה רבה לכל תלמידינו.

שלכם,
רפי סער
ראש העיר

הודעה בנושא מועד שלב ב' ברישום לגני ילדים

(17.05.20)

הורים יקרים,

שימו לב – שלב ב' בתהליך הרישום לגני הילדים ייפתח ביום ב', 18/5/2020, בשעה 16:00.

לפרטים לחצו כאן »

צהרוני גני הילדים בעיר יחלו לפעול ביום ראשון הקרוב 17.05

(14.05.20)

הורים יקרים,

אנחנו שמחים לבשר כי ביום ראשון הקרוב, 17.05, ישובו לפעילות הצהרונים בכל גני היול"א, כמו גם צהרוני החינוך המיוחד.

במהלך השבוע נערכו הצוותים לקראת החזרה לפעילות, הן בהיבטים פדגוגיים והן בהיבטים המנהליים, בדגש על הבריאות וההיגיינה.

על מנת למנוע התקהלות בפתח הגן ובהתאם להנחיות משרד הבריאות על שמירת מרחק, שעות איסוף הילדים יהיו בשעות: 16:15, 16:30 ו-16:45.

להלן מתווה הפעילות המתוכנן:

 1. שעות פעילות גני היול"א (יום לימודים ארוך) תהיינה רגילות – דהיינו סיום פעילות הגן בשעה 17:00.
 2. צוות היול"א יישאר באותה מתכונת: מוביל/ת גן + סייעת.
 3. שעות החפיפה ייוותרו כמו שהיו, ועל כן שעת ארוחת הצהריים לא תשתנה ותהיה בשעה 13:15 בצהריים.
 4. הארוחות יסופקו כרגיל, באמצעות מיזם "אפונים", כאשר הכלים יחוטאו לפי הנחיות משרד הבריאות במדיח הכלים.
 5. לאור מתווה הקפסולות של משרד החינוך, לפיו פועלים הגנים מאז תחילת השבוע, לא תתאפשר פעילות חוגים על ידי מפעילים חיצוניים, ולכן פעילות זו לא תתקיים.

הורים שמעוניינים לבטל את רישומם ליול"א מתבקשים לפנות עד יום שישי 15.05.20 בשעה 11:00 לציפי נתן במייל tsipin@ksaba.co.il

להלן מספר דגשים בנוגע לאפשרות לביטול הרישום:

 1. עלות היול"א בתקופת הקורונה (כל עוד לא חזרו הגנים והצהרונים למתווה פעילות מלא) תהיה מחצית מהעלות החודשית הרגילה.
 2. הורה אשר יבטל כעת את הרישום ליול"א לשנת הלימודים הנוכחית (תש"ף), ייגרע אוטומטית מהרישום לקייטנת חודש יולי השנה, והתשלום עבור קייטנת יולי ששולם במהלך השנה, יוחזר לו במלואו.
 3. ביטול רישום ליול"א אינו כולל ביטול של ארוחת הצהריים, המוגשת בגן בשעה 13:15, ובעבורה ייגבה תשלום בסך 15 ש"ח ליום.


מאחלים לכולנו ימים בריאים וטובים,

בברכה,
אגף החינוך העירוני והחברה לתרבות הפנאי

הורים יקרים,

(13.05.20)

ברצוננו לבשר לכם כי סייעת גן תות, שקרוב משפחתה מדרגה ראשונה אובחן כחולה קורונה, נבדקה ובדיקתה יצאה שלילית – משמע כי על פי הבדיקה היא אינה חולה ולא נדבקה בנגיף.

פותחים את רשת המעונות העירונית לילדים "ילדות בכפר" בכפר סבא

(11.05.20)

עיריית כפר סבא תפתח החל ממחר, יום שלישי 12.05, את מעונות רשת "ילדות בכפר" בעיר.

מדובר ברשת מעונות עירונית לפעוטות עד גיל 3, המופעלים באמצעות החברה לתרבות הפנאי בכפר סבא.

מעונות יום


בהתאם למתווה משרד החינוך והנחיות הממשלה באשר לפתיחת גני ילדים ומעונות, נערכה העירייה גם לפתיחת מעונות היום, ואלו ייפתחו, כאמור, כבר מחר.

יש לציין, כי על מנת לפתוח את המעונות ולאפשר את כניסתם של כלל ילדות וילדי המעונות, הקצתה העירייה מבנים נוספים להפעלת המעונות – במטרה שלא ייוותר אף ילד או ילדה הרשומים למעונות – ללא מענה.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא שמה את בריאות, בטיחות וטובת כלל ילדות וילדי העיר בראש סדר העדיפות העירוני. במסגרת זו, החלטנו הבוקר לפתוח את כלל גני הילדים בעיר, למרות חופשת ל"ג בעומר, באמצעות אגף החינוך העירוני ומערך הסייעות. מחר ייפתחו כאמור גם מעונות היום של 'ילדות בכפר'. אנו רואים חשיבות רבה בהמשך פעילות חינוכית סדירה לילדי הגיל הרך ואני מאחל לכולנו כי נחזור לשגרה בהקדם".

חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות, עו"ד עדי לוי סקופ: "פתיחת מעונות 'ילדות בכפר' הינה צעד חשוב ביותר בהבטחת מסגרת חינוכית יציבה לגיל הרך ומילוי צורכיהם הרגשיים, החברתיים והחינוכיים של הפעוטות, וביתר שאת בעת הזו. אני מבקשת להודות לראש העיר, למנכ"ל העירייה, למנכ"לית החברה לתרבות הפנאי, למנהלת מחלקת הגיל הרך, לכלל העובדים והעובדות המסורות ולכל מי שעמל/ה לילות כימים על מנת למצוא פתרונות שיאפשרו את קליטתם של כלל הילדים והילדות הרשומים למעונות לפעילות סדירה ומאחלת לכולנו בריאות וחזרה בטוחה לשגרה מבורכת".

רפי סער ועדי לוי סקופ

ראש העיר רפי סער וחברת מועצת העיר ומחזיקת תיק התרבות, עו"ד עדי לוי סקופ

חוזרים לגני הילדים – הנחיות להורים

חוזרים ללימודים – תלמידות ותלמידי התיכונים בעיר חוזרים לבית הספר

(04.05.20)

תיכון הרצוג

בית חינוך תיכון ע"ש הרצוג

ביום ראשון השבוע חזרו תלמידות ותלמידי כיתות א'-ג' בכפר סבא ללימודים בבתי הספר היסודיים, בהתאם למתווה משרדי החינוך והבריאות.

כעת, החל ממחר (יום שלישי 05.05) יחזרו לספסל הלימודים בהדרגה גם תלמידי י"א-י"ב בתיכונים בעיר, כאשר אופן הלמידה, ההיערכות וכל הפרטים יישלחו מצוות בית הספר לתלמידים ולהורים בהתאם.

ראש העיר, רפי סער: "אנו חוזרים לאט לאט לשגרה, וכבר אתמול חזרו תלמידי השכבות הנמוכות בבתי הספר היסודיים ללימודים. עיריית כפר סבא נערכה לחזרה ללימודים מראש ואנו פועלים מתוך אחריות ושמירה על בריאות כל תלמידינו וצוותי ההוראה והחינוך, ופועלים בהתאם לכל הנחיות הממשלה. אני מאחל לתלמידי כיתות י"א-י"ב, העומדים בפני בחינות הבגרות, הצלחה רבה, ומקווה כי בקרוב נוכל לחזור כולנו לשגרה בטוחה".

להלן מתווה החזרה המדורגת ללימודים בתיכונים בעיר:

 • תיכון כצנלסון – שכבת י"א ושכבת י"ב חוזרות ללימודים ביום שלישי.

 • תיכון רבין – שכבת י"א מתחילה ביום שלישי. שכבת י"ב מתחילה מתחילה ביום רביעי.

 • תיכון הרצוג – שכבת י"ב מתחילה ביום שלישי, שכבת י"א מתחילה ביום רביעי.

 • תיכון גלילי – שכבות י"א ו-י"ב חוזרות ללימודים ביום רביעי.

 • אולפנית הראל – שכבת י"ב מתחילה ביום שלישי. שכבת י"א ומב"ר מתחילים ביום רביעי.

 • תיכון תורה ומדע – שכבות י"א ו-י"ב חוזרות ללימודים ביום שלישי.

 • תיכון אורט שמיר – שכבות י"א ו-י"ב חוזרות ללימודים ביום שלישי.

 • תיכון אורט שפירא – שכבות י"א ו-י"ב חוזרות ללימודים ביום רביעי.

 

חוזרים ללימודים בהצלחה ובבטחה: כ-60 אחוזים בממוצע מתלמידי כיתות א-'ג' בכפר סבא חזרו ללימודים

(03.05.20)

בית הספר לאה גולדברג

תלמידי בתי הספר לאה גולדברג (צילומים: עיריית כפר-סבא)

חזרה מוצלחת ובטוחה ללימודים בכפר סבא: כ-60 אחוז בממוצע מתלמידות ותלמידי כיתות א'-ג' בבתי הספר היסודיים בכפר סבא חזרו היום ללימודיהם בבתי הספר ברחבי העיר. זאת בהתאם להנחיות הממשלה ובהתאם למתווה של משרדי החינוך והבריאות, ולאחר שהעירייה נערכה לפתיחת מוסדות החינוך והכשירה אותם לפעילות. בחלק מבתי הספר נרשמה חזרה ללימודים בשיעור של 70-80 אחוז מהתלמידים.

ראש העיר, רפי סער: "נערכנו לפתיחת בתי הספר, תוך דאגה לבריאות התלמידים וצוותי ההוראה והחינוך. ביצענו במוצאי שבת השלמת היערכות עם כלל מנהלות ומנהלי בתי הספר היסודיים בעיר, מפקחות משרד החינוך והנהלת אגף החינוך העירוני, לקראת פתיחת הלימודים מחר בכיתות א'-ג', וחזרה בטוחה של ילדינו ללימודים. אני מאחל לכולנו חזרה מהירה ובטוחה לשגרה".

בית ספר שי עגנון

תלמידי בתי הספר ש"י עגנון

התגובות מצד הורים לא איחרו גם הם לבוא וכך כתבו חלק מההורים: "הבן שלי לומד בבית הספר דבורה עומר בכיתה ג' וחזר מאושר היום מבית הספר", כתבה אחת האמהות. "גם שוחחו, גם שיחקו וגם למדו. הקפידו על הכללים, שיחקו במקום מוגדר בהפסקות ובדקו את כל הנדרש. באמת שאפו לצוות על ההתארגנות המאוד מורכבת הזו".

"גם אצלנו, הבן שלי בכיתה א' בבית הספר בן גוריון, חזר מאושר. כולם עמדו בכללים. כל הכבוד". ואם נוספת כתבה: גם אצלנו בבר אילן התארגנות מעולה, קבלת ילדים בחיוך, סבלנות והמון הסברים. הילד חזר בעננים".

אם אחרת כתבה: "גם בגולדה היה ממש מאורגן. כל כיתה קיבלה חלקה אחרת בבית הספר להפסקה. היו ממש מסודרים", ואחרת הוסיפה: "שאפו ענק גם לצוות אופירה נבון על ההתנהלות המקצועית, מוקפדת ואכפתית בצעדים ראשונים של חזרה לשגרה". יש לציין כי עשרות תגובות דומות נרשמו על פעילות כל בתי הספר היסודיים בעיר.

בכפר סבא נערכים לחזרה ללימודים

(02.05.20)

עיריית כפר סבא נערכה לפתיחת בתי הספר היסודיים מחר, יום ראשון 03.05.

במסגרת זו, קיים בשעה האחרונה ראש העיר רפי סער השלמת היערכות במפגש זום עם כלל מנהלות ומנהלי בתי הספר היסודיים בעיר, מפקחות משרד החינוך והנהלת אגף החינוך העירוני, לקראת פתיחת הלימודים מחר בכיתות א'-ג'.

ראש העיר, רפי סער: "אנחנו ערוכים לפתיחת בתי הספר וקבלת התלמידים, תוך דאגה לבריאותם ולבריאות צוותי ההוראה והחינוך.
אני רוצה בהזדמנות זו להודות לכל עובדות ועובדי מערך החינוך העירוני ואגפי העירייה על היערכות מקצועית ומהירה לקראת חזרה בטוחה של ילדינו ללימודים, לאחר שהייה ממושכת בבתים. אני מאחל לכולנו שבוע טוב וחזרה מהירה ובטוחה לשגרה".

בהתאם למתווה משרד החינוך והחלטת ראש העיר, ילמדו תלמידי כיתות א'-ג' בימים א'-ה' בין השעות 08:00-13:00, בהתאם להנחיות הממשלה.

בתי הספר של החינוך המיוחד ימשיכו את מתווה הלימודים כבשבוע שעבר.

רישום ושיבוץ תלמידות ותלמידים למוסדות חינוך לשנת תשפ"א בכפר סבא

(30.4.20)

תלמידות, תלמידים והורים יקרים,

החודש האחרון חווינו תמורות רבות בחיינו, ויצאנו מהשגרה הנינוחה והבטוחה לתקופה של חוסר ודאות. תחת מגבלות נגיף הקורונה, נמשך תהליך הרישום והשיבוץ של כל תלמידי העיר לשנת הלימודים תשפ"א. אנו שמחים לשתף אתכם בשלבי הרישום לכל שלבי הגיל, גני ילדים, יסודי, חנ"מ ועל יסודי. לנוחותכם, כל תהליכי הרישום נעשים בצורה מקוונת.

רישום ושיבוץ לגני הילדים:

שלב ב' בתהליך הרישום לגני הילדים ייפתח ביום ב', 18/5/2020, בשעה 16:00. לפרטים לחצו כאן

בחודשים האחרונים נערכנו לקראת תהליך זה. הוקמה ועדת היגוי משותפת עם ועד הורי גני הילדים, נציגי ציבור ומועצה ואנשי המקצוע בתחומים השונים באגף החינוך ובעירייה. ועדת ההיגוי המליצה לקיים את הרישום השנה לגני הילדים בשני שלבים ואלו הם:

שלב א' – רישום ראשוני – תהליך שכבר התקיים בתאריכים 26.1.20 – 16.2.20 ,
שלב הרישום הראשון אפשר לנו למפות את הצרכים שלכם על פי גילאי התלמידים, אפיון לגני ממ"ד או ממלכתי ולבקשות העונות לצרכים של גנים קצרים או גני יול"א.

שלב ב' – יתקיים למשך שבוע. בשלב זה, תוכלו לבחור 3 גנים מבין הגנים המוצעים עבורכם באזור מגוריכם מתוך רשימה שתיפתח באתר הרישום.

מיד אחרי סיום הרישום ובחירת הגנים על ידכם נעבור לשלב השיבוץ שיסתיים ב – 15.7.20, ויפורסם ביום זה.

בין התאריכים 15.7.20- 22.7.20 נאפשר במשך שבוע ימים להגיש ערעורים מקוונים, עליהם נענה בתאריך 15.8.20.
כמו בכל שנה נעשה את המיטב על מנת להיענות לצרכים ולבקשות שלכם.
יחד עם זאת, חשוב לציין כי לא תמיד יתאפשר להיענות לכלל הבקשות, אך אנו נעשה את המיטב על מנת שתקבלו את הגן המועדף על ידכם.


שיבוץ לבתי ספר יסודיים:

תהליך הרישום התבצע על ידכם במהלך החודשים ינואר-פברואר לפי כתובות המגורים באזור הרישום שלכם.
הגשת הערעורים לשיבוץ לכיתה א' הסתיימה בתום תקופת הרישום. ועדת ההעברות העירונית תדון בבקשות שהוגשו לשינוי שיבוץ במהלך חודש מאי ותשובות יימסרו במהלך חודש יוני – הודעה תישלח בהתאם.
לכל התלמידים המיועדים לעלות לכיתה א' יימסרו פרטים מצוות בית הספר לקראת פתיחת שנת הלימודים הבאה.


שיבוץ לחטיבות הביניים:

עם סיום חופשת הפסח, ולאחר שיתקבלו כל האשכולות החברתיים והפדגוגיים מיועצות בית הספר וצוות בית הספר, נמשך תהליך השיבוץ כבכל שנה וביום שלישי בתאריך 2.6.2020 החל מהשעה 14:00 יפורסמו תוצאות השיבוץ לכלל התלמידים המיועדים לעלות לכתה ז'. ערעורים מקוונים בלבד ניתן יהיה להגיש החל מיום ראשון 7.6.2020 ועד 9.6.2020.


שיבוץ לתיכון:

במהלך חודש פברואר התקיים הרישום הכולל לתיכונים לכל בוגרי כיתות ט' במסגרתו התקיימו ערבי חשיפה להורי ותלמידי כיתות ט' המיועדים לשיבוץ בתיכון.
לאחר מכן, התקיימו שני סבבים של רישום, מבחנים וראיונות למגמות הייחודיות בתיכונים.
סבב א' התקיים בחודש פברואר וסבב ב' התקיים בחודש מרץ.
ביום שלישי בתאריך 2.6.2020 החל מהשעה 14:00 יפורסמו תוצאות השיבוץ לכלל התלמידים המיועדים לעלות לכתה י'.
ערעורים מקוונים בלבד ניתן יהיה להגיש החל מיום ראשון 7.6.2020 ועד 9.6.2020.


שיבוץ למסגרות החנ"מ:

עקב לוחות הזמנים והמגבלות החלות על כלל המשק בימים אלה, תהליכי השיבוץ אורכים זמן ממושך מהמתוכנן.
ואולם, אנו עושים כל שלאל ידנו על מנת להבטיח שיבוץ מקצועי המותאם לצרכיה/יו האישיים של כל תלמיד/ה. השיבוץ למסגרות החנ"מ השונות ייעשה עם סיום הדיונים בוועדות הזכאות והאפיון. הודעות בדבר השיבוצים יימסרו באופן אישי וישיר למשפחות לאחר אישורי השיבוץ במשרד החינוך.


תלמידות, תלמידים והורים יקרים, אנו פועלים ונפעל על מנת להעניק לכם שירותים בצורה מקצועית, מיטבית רגישה ובטוחה ביותר גם בעת הזו. מאחלים לכולכם בריאות איתנה, וחזרה מיטבית לשגרה. ומבקשים בהזדמנות זו שתמשיכו לשמור על קשר אתנו ועם צוותי החינוך.

לכל שאלה, ניתן לפנות אלינו באמצעות "צור קשר" באתר העירוני, או לחילופין באמצעות מוקד 106.

בברכה,

ד"ר אורי ארבל
מנהל אגף החינוך
וצוות אגף החינוך

חוזרים ללימודים – החינוך המיוחד

(20.4.20)

בימים אלו מתגבש מתווה לחזרתם ללימודים של תלמידים הזכאים לשירותי חינוך מיוחדים. המתווה מתבסס על הנחיות משרד החינוך, תוך הקפדה על יישום הנחיות משרד הבריאות לחזרה ללימודים.

אגף החינוך בעיריית כפר סבא, בשיתוף עם משרד החינוך, פועלים לאפשר לתלמידים הזכאים לשירותי חינוך מיוחדים לקבל טיפולים בשילוב הלמידה המקוונת. הדבר נעשה תוך שמירה על בריאותם של כלל המשתתפים, תלמידים וצוותים כאחד.

המתווה כולל מענה לתלמידים הלומדים במוסדות חינוך מיוחד (גנים ובתי ספר), לתלמידים הלומדים בכיתות חינוך מיוחד בבתי ספר רגילים, לתלמידים עם תקצוב אישי ולתלמידים חולים, המקבלים בביתם שירותים רפואיים במסגרות החינוך המיוחד.

בשלב הראשון, החל מתאריך 21.4.2020, יינתנו מענה אישי לימודי וטיפול פרטני – בקבוצה של עד 3-2 תלמידים ועד שני אנשי צוות קבועים בכל מפגש. משך הפעילות תהיה 3-2 שעות ביום, יומיים-שלושה ימים בשבוע.

עיריית כפר סבא נערכת בשעות אלו לפתיחת מוסדות אלו על כל הנדרש, לשם הפעלת גני הילדים ובתי הספר לרווחת התלמידות/התלמידים וצוותי החינוך.

להלן מוסדות החינוך העתידים לשוב לפעילות החל מיום שלישי 21 אפריל:

 • גנים: כלנית, סופית, פלמינגו, רינה, יהלום, יהודה, אלון, הגליל, הרדוף, ההגנה, אורן, דולב, יערון, כרכום, סיגלון, פיקוס, צבעוני, פלג, פקאן, צור, שרון, תלתן, ארגמן, הפנינה, ברק, אנפה, דוכיפת.
 • בתי ספר: סאלד וגוונים.


בתאריך 22.4.2020 יצטרפו למערך הלמידה כיתות חינוך מיוחד בבתי הספר היסודיים:

אוסישקין, בן גוריון, ברנר, גורדון, רחל המשוררת, יצחק שדה, סורקיס, רמז, דמוקרטי, בר אילן, בחטיבות אלון, שז"ר, הדמוקרטי, רמון, הראל, תורה ומדע.

בהמשך נעדכן לגבי התיכונים.

תלמידים שבית ספרם לא נפתח – הלמידה תתבצע בבית ספר אחר והם יקבלו על כך הודעה מצוות בית ספרם.

הודעה לתלמידות ולתלמידים ולמשפחותיהם בדבר אופן ההפעלה באופן פרטני, תימסר על ידי צוותי החינוך.

הצוותים בבתי הספר ומנהלי המוסדות תודרכו על כללים וניהול אורחות חיים ושגרה מוקפדים מאוד, שהם תנאי יסוד לקיום הפעילויות הללו.

אנו מבקשים בעת הזו להקפיד על כל הנחיות משרד הבריאות ולהתעדכן מול צוותי החינוך בדבר ההנחיות לקיום השגרה החדשה.

אנו, באגף החינוך בעיריית כפר סבא, פועלים כדי להפעיל את מוסדות החינוך בעיר בצורה המיטבית והבטוחה לבריאותם של התלמידות והתלמידים וכן של הצוותים החינוכיים.

לכל שאלה/בקשה ניתן לפנות אלינו באמצעות תיבת המייל : hadast@ksaba.co.il , וגם באמצעות המוקד העירוני 106.

>>> הסבר להורים על חזרה לפעילות: קבוצות הלימוד ומערך הלמידה

>>> הסבר להורים על חזרה לפעילות: חוזר על מתווה החזרה הדרגתית לתלמידים זכאים לשירותי חינוך מיוחדים

להיות הורה במשבר הקורונה – המלצות ל"אימון מחזורי מנטלי-גופני" לילדים

גלי בנימיני, פסיכולוגית חינוכית וקלינית בשרות הפסיכולוגי החינוכי כפר-סבא, מגישה לכם ההורים, במיוחד לימים אלו, פעילות מהנה עם הילדים בבית. הפעילות מפתחת חוסן נפשי, תקשורת ומיומנויות התפתחותיות גופניות ורגשיות.

לחצו כאן להמשך קריאה »

 

אז מה נשתנה? חוברת פעילויות אביבית

בית חינוך ברנר הכין חוברת הפעלה אביבית לכל המשפחה:כריכת חוברת פסח אז מה נשתנה

לצפייה בחוברת לחצו כאן »

עדכון המתווה של בחינות הבגרות לקיץ הקרוב: הודעת ראש אגף החינוך

תלמידים ותלמידות יקרים/ות, ציבור ההורים,

משרד החינוך הודיע היום על עדכון המתווה של בחינות הבגרות לקיץ הקרוב. המתווה פורסם בתקשורת באופן כללי ומשקף את מדיניות המשרד. בשבוע הקרוב תפורסמנה הבהרות והן כמובן תועברנה אליכם בפירוט ובהסברים הדרושים.
בינתיים, המשיכו בלמידה ובהתכווננות לקראת הצלחה מירבית בין אם מדובר בציונים פנימיים ובין אם חיצוניים. בשם מנהלי/ות בתי הספר וצוותי המורים – אנו מאחלים לכם, תלמידים ותלמידות, המשך למידה פורייה ובריאות טובה למשפחות ולכלל קהילת כפר סבא.
ד"ר אורי ארבל, מנהל אגף החינוך

פנייה להורים לתלמידים עם צרכים מיוחדים

הורים יקרים,

בימים מאתגרים אלה משתפת אתכם במענים החינוכיים-טיפוליים העומדים לרשות תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ולמשפחותיהם:

 • קשר במרחב וירטואלי עם המסגרת החינוכית.
 • סיוע ממוקד מרחוק עבור תלמידים להם זוהה צורך ייחודי ומורכבות גבוהה. פניות יש להפנות באמצעות המייל ל shoshik@ksaba.co.il
 • מרכז חינוכי טיפולי בו יינתן טיפול למספר תלמידים מצומצם. פניה למשפחות אשר ייקחו בכך חלק תעשה על ידי צוות המתיא.
 • קו חם שמופעל על ידי משרד החינוך 073-3931111; 1-800-250-025.
 • פעילות מצומצמת בפארק כפר סבא. פניה למשפחות אשר ייקחו בכך חלק תעשה על ידי מחלקת הפרט באגף החינוך.
 • משרד החינוך עומל על הסדרת אישור סופי לקיום מפגש חינוכי טיפולי בבית התלמיד וכן על מענה לתלמידים חולים.


אני מודעת לאתגר שמביאה עמה תקופה זו לכל בית ובית בדגש על בתים בהם ילדים בעלי צרכים מיוחדים. יכולת מתן המענים הנה מוגבלת ומופעלת חשיבה מעמיקה של הפיקוח והרשות לגבי התלמידים שלנו למול המענים אשר ברשותנו.

לרשותכם עומד מוקד עירוני 106 אליו ניתן לפנות בכל עת, להשאיר הודעה אשר תועבר לטיפול הגורם המתאים.

מאחלת לכולנו ימים בריאים ושקטים,

הדס טרוסטלר
מנהלת מחלקת הפרט באגף החינוך

עיריית כפר סבא פותחת שתי מסגרות יום חינמיות לילדי עובדי משרד הבריאות

23.3.20, יום שני

עיריית כפר סבא פותחת שתי מסגרות יום חינמיות לילדי עובדי משרד הבריאות – עבור ילדי גנים ועבור תלמידי א'-ד'.

עיריית כפר סבא פותחת השבוע שתי מסגרות יום עבור ילדי עובדי משרד הבריאות – צוותים רפואיים חיוניים, כחלק מהסיוע אותו מעניקה להם העירייה. חשוב להדגיש, כי מדובר במסגרות חינמיות בסבסוד מלא של העירייה עבור ילדים בגיל 3-10.

ראש העיר, רפי סער: "בימים אלה אנו מחוייבים כולנו להתגייס ולסייע זה לזו ולעמוד לצד הצוותים הרפואיים, העושים לילות כימים למען כולנו. החלטנו לפתוח שתי מסגרות יום חינמיות, על חשבון העירייה, שיופעלו באמצעות החברה העירונית לתרבות ופנאי, כדי לתת מענה לילדים שהוריהם עוסקים בהצלת חיים. יחד, בכוחות שלובים, נצלח את המשבר ונמגר את המשך התפשטות נגיף הקורונה בישראל".

כחלק ממערך הקמת מסגרות היום, תוקם מסגרת יום לילדי גנים בגיל 3-6 במתחם ארבעת הגנים חלילית, מפחית, מיתר וקשת שברחוב יאיר רוזנבלום, כאשר בכל כיתת גן יהיו מובילת גן וסייעת. עבור ילדים בגיל 6-10 ייפתחו 4 כיתות מסגרת יום בבית הספר הירוק ע"ש שמעון פרס, עם מובילת מסגרת לכל 8 ילדים.

כל המסגרות יפעלו בין השעות 07:30-16:30 בימים א'-ה' ויכללו פעילויות, הפעלות והעשרה, שיועברו על ידי צוותים מקצועיים מהחברה לתרבות ופנאי.

צוות השירות הפסיכולוגי החינוכי העירוני כאן לשירותכם 

צוות השירות הפסיכולוגי החינוכי-התפתחותי בכפר-סבא, מזמין אתכם, תושבות ותושבים, לפנות לשירות בכל צורך. ניתן להתקשר בימים א'-ו' בין השעות 8:00-13:00 למספר 09-7646560. השירות ניתן בשפות: עברית, אנגלית, צרפתית, איטלקית וספרדית.

מדיניות עירונית בנוגע לתשלומים

הורים יקרים,
ברצוננו לעדכנכם, כי על רקע החלטת הממשלה להשבתת מערכת החינוך וההנחיות לאיסור התקהלות מעל 10 איש שהובילו לביטול החוגים והצהרונים בעיר, החליטה עיריית כפר סבא על מדיניות עירונית בנוגע לגביית תשלומים והחזר תשלומים במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית, לרבות גני היול"א, צהרונים וחוגים עירוניים.

1. צהרונים בתי ספר וגני ילדים – לא ייגבה בשלב זה תשלום עבור חודש אפריל ובהמשך ועד לחידוש הפעילות. היות שהתשלום עבור חודש מרץ נגבה בתחילת החודש – החלטה בדבר אופן ההחזר היחסי תתקבל בהתאם להמשך הפעילות השנתית.

2. חוגים עירוניים – לא ייגבה בשלב זה תשלום לחודש אפריל ועד לחידוש הפעילות. היות שהתשלום עבור חודש מרץ טרם נגבה – ייגבה רק תשלום בעד החלק היחסי של החודש ובאופן יחסי לפעילות שהתבצעה.

אנו מקיימים הערכות מצב שוטפות ונמצאים בקשר רצוף עם כל הגורמים האמונים בישראל על המאבק הארצי בהתפשטות נגיף הקורונה.
נמשיך לפעול בהתאם להנחיות ולהוראות שיתקבלו על ידי הממשלה, ונעדכנכם בכל שינוי.

הודעות חשובות בנושא חינוך

לאור ריבוי מקרי החשיפה לנגיף הקורונה בישראל, עיריית כפר סבא מעדכנת כי גורמים מטעמה פועלים מול הרשויות ומוודאים כי כלל האמצעים הנצרכים ננקטים על מנת לשמור על בריאות הציבור במועצה. המועצה מנחה כי בכל מקרה של חשד להדבקה יש להתקשר באופן מידי למוקד המיוחד של משרד הבריאות בטלפון 5400* או למוקד מד"א בטלפון 101. העירייה מזכירה כי על מנת להקטין את הסיכוי לחלות יש לשמור על היגיינה גבוהה מהרגיל ולהמעיט בלחיצות ידיים ומגע. במידה ואינכם מרגישים בטוב הימנעו ממקומות הומי אדם והימנעו משימוש בתחבורה ציבורית.

פעילויות להורים וילדים

דילוג לתוכן